Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez mennyi kalória...

Szerintetek ez mennyi kalória volt amit meg ettem ma? 2 kicsi szelett rántott hús,2 szelet fehér kenyér,egy 100 grammos túrós bukta és egy kevés csirkemelles tészta.

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

a túrós bukta nem értelmezési, hanem helyesírási kérdés.

ne vedd a lelkedre.

pállottszájú, besavanyodott fotelhuszárokat - akik nem is ismernek - meg minek akarsz megnevelni? ráadásul helytelenül.

és minek válaszolgatsz, ha úgyse érdekel.

2021. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Csak nem megy az a nagybetűs kezdés.

Olyan nehéz?

Vagy csak azért sem. :)

2021. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
mindig így írok a neten. mert megtehetem. mert így tetszik. gondoltam. hogy ez nem fog átjönni, és erről jön majd a következő komment, úgyhogy nem lepődtem meg. (nyugi, nem vagy olyan fontos, hogy csak azért sem)
2021. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mosdatlanul, penetránsan is utazhatsz buszon, hisz megteheted. De szerintem nem teszed.
2021. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ezt sem tudtad értelmezni. mindegy. ha pállottszájú vagyok, akkor esélyes, hogy mosdatlan is.
2021. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mivel pontos grammokat nem tudunk, így csak tippelni tudok, de én olyan 1700-2000kcal-t mondanék.
2021. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

“ ezt sem tudtad értelmezni. ”


Dehogynem. Szóról szóra. Ha esetleg mást szerettél volna közölni, mint amit leírtál, akkor nálad ment valami félre.

2021. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!