Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy lehet 1200 kcalt enni,...

Hogy lehet 1200 kcalt enni, mikir meg 1500 is keves?megcsak del van es 1350nel jarok, pedig meg vissza is fogtam magam?

Figyelt kérdés
Egy szelet tk kockakenyer, egy kk vaj, egy szelet papai extrasonka egy fott tojas volt a reggelim egy kockacukros limonadeval, tizorai egy rantott dino falatok ami 90 kcal egy kompotostalnyi zoldborsokonzerv plusz egy ek tejfol, ebedre egy tanyer rizseshus, ami mar 780 kcal onmagaban...hogy lehet ezt birni? 160 cm 65kg vagyok, nem sportolok

2021. júl. 28. 12:21
 1/9 anonim válasza:
100%

Nagy volumen kis kalóriával. Ennyi a titok. Be lehet tolni 1 evésre 3000 kalóriát is simán, ha nagyon magas az étel kalóriatartalma, de mennyiségre-térfogatra kevés. Viszont lehet olyan kaját is csinálni, ami pl csak 500 kcal, de jó, ha 2 evésre lemegy. Keresgélj ilyen recepteket (tudom ajánlani Greg Doucette cookbookját, fent van pdf-ben, kiindulási alapnak teljesen jó, de amúgy is). Pl tegyél bele sok zöldséget (kevés kalória, azaz sokat tudsz belőlük enni, azaz nem leszel éhes és máris bírni fogod a diétát).


Okosan kell csinálni és minden simán megy.

2021. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon kevés a zöldség. Hol a reggelihez a paradicsom? A paprika? Uborka stb? Ha eszel mellé, jobban eltelít. Cukros limonádé?? Ezt már nem kommentálom, szerintem érted. Rántott dínófalatok csupa olaj és szénhidrát, amit hamar feldolgozol viszont rengeteg a kalória benne. Hamar átszalad rajtad és újra éhes leszel. A rizseshús is rengeteg kalória. Bulgur+párolt csirkével majdnem ugyanaz, csak egészségesebb és feleannyi kalória. És miért nem sportolsz? Nem érzed, hogy kellene?

Ne haragudj, nem cseszegetésből, de leírás közben nem érezted, hogy gond van ezzel az egésszel? :)

Variáld át az ételek minőségét, egyél egészségesebbet.

2021. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha kevésnek találod az étel mennyiségét, akkor 3 étkezésre oszd el.

De egyébként én azt javaslom, hogy először 1500 kalóriára állj be. Így lesz majd még mozgástered lejjebb menni, ha kell.

Ha mozognál rendszeresen, az is adna egy kis plusz lehetőséget az evésre.

Az égvilágon semmi gond nincs az egy db kockacukros limonádéval. Kb. 12 kalória egy kockacukor. Ennyi mindenkinek belefér.

2021. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
1. Greg Doucette for President 😁👍💪
2021. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom én sem, de majd megvalaszoljak az itteni fogyisok, akik max 600 kaloriat esznek hónapokig , és megsem fogynak sajnos biztos genetuka miatt.
2021. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Én sose fogyóztam vagy számoltam..

A reggeli még ok, csak ettem volna mellé uborkát, paradicsomot, paprikát vagy egy jó jégsaláta csücsköt.T.ízóraira olajban ázott préselt állati hulladék szénhidrátba burkolva, puffasztó borsó és még tejföl ami zsíros.. A tízórai 1db gyümölcsöt vagy 2-3db kekszet jelent már a gyerekeknél is., utána kivezetjük..,Tehát nem +1 főétkezés..

Majd rá 2-3 órára a rizseshús, aminek 90%-a szénhidrát..

És gondolom volt uzsonna, majd még vacsora is.. na ez a baj. Hogy lehet kibírni?, hogy ennyit eszel, én ezt nem értem? Zöldséggel és vízzel! Az nem üres kalória és nem liftezik a vércukrod utána, sokszor pedig nem éhesek vagyunk, hanem szomjasak, csak nem tudjuk jól kiértékelni az ingert!

2021. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most mi bajotok van, én csak egyetértettem azzal, amit az 1-es leírt🥲 (4-es vagyok)
2021. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Rá kell szokni a zöldségekre, ennyi. Kalóriaszegények, de a térfogatuk, a víztartalmuk eltelíti a gyomrod, a rostok segítik az emésztést, tele vannak vitaminnal. Ahelyett az egy tányér rizseshús helyett pl. ehetsz egy kicsivel kisebb adag zöldséges (kevesebb rizs) rizseshúst, és savanyúságot.
2021. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Masodikkal ertek egyet foleg, de amugy a tobbiekkel is! Mindenkepp eg csomo zoldseget iktass be, lehetoleg nyersen mint ahogy irtak is h paprika paradicsom uborka reggelihez es foetelekhez is parolt zoldseg. A dino falatok szerintem is nagyon rossz, raadasul tenyleg foetkezes lett a tizoraibol sajnos. Tele van a net fullos receptekkel h mivel potold a rizst stb, hidd el fogyni is fogsz es sokkal jobban fogod erezni magad egeszsegileg.

🙂🙂🙂

2021. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!