Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudnátok kalóriaszegény...

Tudnátok kalóriaszegény vegetáriánus/vegán recepteket írni nekem kérlek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! El szeretném kezdeni a kalóriaszámlálást, életmódváltást. Szeretnék elkezdeni főzni magamra, mivel mostanában sokszor előfordul, hogy csak mirelit kajákat vagy ilyesmiket eszem. Tudnátok írni/linkelni nekem kalóriaszegény, egészséges, vegetáriánus vagy vegán recepteket? Nagyon hálás lennék barmilyen tippért, mert nem tudom, hogy miket főzhetnék magamnak… 😶

2021. aug. 31. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Plantbased Miri receptjei közül válogass.
2021. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
7%
Jégkocka.
2021. szept. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Öszintén szólva vegetáriánus/vegán étrend esetén inkább a túl kevés kalória a probléma!

A zöldségek jó része igen kevés kcalt tartalmaz, ha ezeket fogyasztod többségben, akkor garantáltan alacsony lesz a kalóriabeviteled.

2021. szept. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

#3

Ha hallgattál volna.. elég sok kalória dús vegán étel is van. Nem minden vegán vékony ám.

2021. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
4-es: zabálni minden étkezési rendszerben lehet, de aki értelmesen eszik és a húsmentes nem azt jelenti, hogy tészta meg keynér meg péksüti, hanem föleg zölségek, az nem fog elhízni töle. (Tizenéves tapasztalat!)
2021. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ezzel teljesen egyetértek, több éve vegán vagyok magam is. Hol állítottam az ellenkezőjét?

2021. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!