Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lefogytam. Ilyenkor mi a teendő?

Lefogytam. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Mondjuk még 2-3kg-t fogyhatnék, de szerintem felesleges.

2020 márciusától 2021 június végéig voltam elhízva, eztán fogyókúra, a tegnapi napig tartott a fogyókúra. 178cm, 74kg-s 17éves fiú vagyok.

90kg voltam június idusán, elhatároztam, hogy fogyókúra..

Július végén már csak 82 kg voltam, aug. végén 77kg most meg 74.

Napi 1200-1600kcal fogytam, nagyon sok gyümölccsel, kirándulással, edzéssel fogytam.


Nos a kérdés a lényege: Ezt a súlyt megszeretném tartani. Ha pontosan nem lehet inkább -1kg legyen mint +1kg, mennyi kcal kell, hogy megtartsam? Én orvoslexikonon kiszámoltam, 2700kcalt írt, ami szerintem rengeteg.

Gyalog megyek suliba, és vissza. Ez 3km, 30perc. Oda vissza 6km, 1h.

Este edzem 1 órát. Van mikor futás, fekvőtámasz, honosítás stb.



2021. szept. 21. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem elnézted. 2200kcal-al rendben leszel.
2021. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is kb amit az előző válaszoló írt. Ami biztos, hogy nézd meg kb hetente a súlyod egyszer, vagy havonta. Ha híztál, akkor többet eszel, mint amit egy nap égetsz. Persze ha úgy edzel, hogy izomra, akkor amiatt is fölmehetnek a számok. Írtad hogy sok gyümölccsel fogytál. Figyelj arra is, hogy elég fehérjét egyél. Segít az izomépítésben.
2021. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon szeretem a gyümölcsöt főleg almát eszem de előfordul, hogy narancsot. Azt vettem észre, hogy málnát nagyon nehéz találni pedig az lenne az igazi. Úgy hallottam nagyon sok vitamin van benne.
2021. szept. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Viszont ami fontos még hogy fokozatosan állj vissza a 200 kcal körüli étkezésre ne egyből. Hetente kb 50-100 kcalt emelj első körben aztán majd meglátod.
2021. szept. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Mi az a honosítás?
2021. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. milyen honosítás? biztos elirtam.
2021. szept. 22. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ok :), tényleg azt hittem ez valami gyakorlat, amit nem ismerek, nem tudtam rájönni, hogy minek lehet az elírása - sok sikert!
2021. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!