Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Alacsony kalória tartalmú ebéd?

Alacsony kalória tartalmú ebéd?

Figyelt kérdés

Ma megyünk családdal egy étterembe, s nem tudom mit válasszak ami kevés kalóriát tartalmazna. Max 400 de nem több.


Mert eleve tudom, hogy éttermekbe 2x akkora adag minden.


Ès én ha valamilyen salátát kérnék az sosincs.

De most is majd megnézem hátha lesz.


Ha nem akkor mit ehetnék?


Rántott csirke? Zöldségkörettel? Vagy mit?



Köszönöm előre is!


2021. okt. 9. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a kereted? 400kcal ebédre nagyon kevés! Rántott helyett natúr hús.
2021. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Milyen 400 kalória? Ennél a reggelim több, úgy, hogy fogyásban vagyok, és nem is vagyok nagydarab. Egyél normálisan, vannak egészséges ételeket étteremben is bőven. Roston csirkemel zöldségekkel és rizzsel kb.mindenhol van.
2021. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Marhapörkölt! Mit égetnéd magad a hülye salátával, mikor nem jó semmire. Tessék normálisan enni.
2021. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Rántott cuccokat ne, mert az az olaj miatt rengeteg kalória.

Valami zöldségköretet, párolt húst rendelj, esetleg kevés rizzsel. MEg ha van, kérj gyerekadagot.

2021. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
3-as: aki étterembe marhapörköltet tud csak kérni, az égeti magát, de nagyon. Étterembe nem azért megy valaki, hogy ugyanazt egye, amit otthon is tudna.
2021. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én 300-350 kcal/étkezés rendszeren vagyok. étterembe úgy szoktam menni, hogy aznap kihagyok egy másikat és így jóízűen megehetek 6-800 kcalt, ami egy tányér sovány kaja (köretnek csak felét eszem meg).

kérhetsz párolt rizst/ valamilyen gabonát. vagy grill zöldséget. vagy főzeléket


a helyetted megcéloznék valami szárnyast, csirke, pulyka, grillezett vagy sütőzsákos (a pörköltes dolgokat teleolajozzák és a rántott meg rengeteg olajat szív be, ami ha régóta kalóriát számolsz, tudod hogy rengeteg felesleges kcal)



vaagy megennék egy tartalmas levest és mást nem pl gulyás, pulykaraguleves

2021. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!