Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kcal lehet egy donut...

Hány kcal lehet egy donut box-os töltött fánk?

Figyelt kérdés
Pl. A sima boston. Egy db 97 gramm. Ha 400nak számolom az reàlis? Vagy a krémben lehet pl sok vaj és akkor több?
2021. okt. 13. 22:44
 1/9 anonim válasza:
29%
A sima Boston nem hinném, hogy van 400, én olyan 300-valamennyire tippelnék.
2021. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
én meg inkább olyan 550 környékére :)
2021. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is az 500 környéke reálisabb. A fánkban sok a kalória.
2021. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
40%

Nem, az 500 nem reális - google is your best friend.

Egy átlag csokifánk akármelyik üzletben nézem, kb 360 kalória. És általában ugyanekkorákat adnak mindenhol.

2021. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Óóóó az 500 nagyon is reális! Nézd meg hány elkeseredett ember ír gyk-re, akik próbálnak pl. kalóriabázis alapján kalóriát számolni és egy dekát nem fogynak. Persze, hogy nem, mert ezek az alkalmazások/oldalak az esetek 90%-ban alásaccolnak.


Ha valaminek nem tudod a pontos kalóriatartalmát, mindig becsüld egy kicsit túl és akkor nem fogsz csalódni. Szerintem nyugodtan számolj 500-zal, de minimum 450-nel.

2021. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
45%

Azért nem fogynak, mert a kalóriaszámlásos fogyókúra értelmetlenség.


Alapvetően nagyon jó, ha valaki úgy nagyjából ismeri az egyes élelmiszerek kalóriatartalmát, de teljesen felesleges azon erőlködni, hogy ötven kalória ide vagy oda, mert nem ez számít. Ha egyet megevett belőle, teljesen mindegy, nem ezen fog múlni. Viszont ha az étrendje ilyen hulladékokból áll, akkor úgyis bezúzza vele a metabolizmusát, és képtelen lesz fogyni, vagy ha le is adott valamennyit, úgyis vissza fog jönni.


Az összképet kell nézni, az a legfontosabb, hogy a feldolgozott élelmisztereket (cukros, lisztes mifenéket) minél inkább kerülni kell, és helyette előnyben részesíteni a feldolgozatlan élelmiszereket, amelyeken a szervezetnek "meg kell dolgoznia", így az anyagcsere folyamatosan gyors és egészséges marad.

2021. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, 500ra lőttem be a sok töltelék miatt - azért az bőven több van benne, mint az aldis-tescos stb verziókban
2021. okt. 15. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kb 400 lehet, de ebben a szekcióban mindenki debil?

Mondjuk aki ilyen módszerrel próbál fogyni... :O

2021. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
biztos debil vagyok, hogy ilyen módszerrel fogytam 26 kilót és nem éheztettem magam, plusz drága étrendkiegészítőket sem ettem
2021. okt. 15. 23:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!