Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámlálás mellett van...

Kalóriaszámlálás mellett van esetleg egy étrend amit tartotok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah... pizza-palacsinta kombó! Ésszel, természetesen... kereken 100 kiló voltam. 63 lettem. Sajnos elég drasztikus diétával és kemény edzésekkel, de végül sikerült leadnom. Mára már normális ételeket eszek, de annak a brutális mennyiségnek, amiket régen meg tudtam enni egyszerre, mára már nem megy, és őszintén, nem is akarok. Szóval, eszek mindent, de keveset. 1.500 kcal hez tartom magam, ritkán megy túl. Ha egy nap megeszek pl 3 szelet pizzát, meg 3 palacsintát, meg is van. De nem is bánom... mert nem éhezem.
2021. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem ez nem menne, hogy csak 3 szelet pizzát és palacsintát egyek egy nap. Sokat eszem sokszor, sokszor nassolok. Olyan étel kell ami eltelít.
2021. okt. 21. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nehezen ment... de hozzászoktam. És úgy vagyok vele, inkább olyat eszek, amit jóízűen megeszek, csak nem falom tele magam.
2021. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az alapja mindennek.
2021. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kalóriaszámolás mellett nem eszek cukrot. Na nem olyan szigorúan, pl. teszek a kávéba cukrot, meg eszek ketchupot/majonézt, de édességet, sütit, fánkot, grízes tésztát lekvárral nem.
2021. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!