Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalória számolás jó megoldás...

Kalória számolás jó megoldás a fogyáshoz, vagy van jobb módszer?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kezdesnek, de sport mozgas rendes kardio se ártana.
2021. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Ezt neked kell eldönteni. Nekem személy szerint nem jött be. Én nem akarok úgy élni, hogy folyton csak kalóriát számolgatok és arra figyelek.

Én Más módon közelítettem meg a dolgot és ez amellett, hogy működik, hosszútávon is élhetőbb számomra.

Egyéni igényektől függ, hogy kinek mi a jó módszer.

2021. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

csak és kizárólag akkor lehet fogyni, ha az ember kevesebb energiát eszik meg, mint amit felhasznál. tehát a kalóriazsámolás a lehető legjobb módszer, hisz pont a dolog lényegét ragadja meg. az egyéb szabályok, amik általában divatdiékban vannak, mind arra épülnek hogy úgy kevesebb kalóriát viszel be (pl. tésztát ha nem eszik az ember, valszeg kevesebbet visz be, mert a tészta elég kalóriasűrű; fehér liszttel hasonló, hiszen a teljes kiőrlésű dolgoktól jobban jóllakik az ember)


a kalória számolásnál jobb, ha mellé figyelsz az ételek minőségére is, tehát nem csak a megfelelő mennyiségű fahéjas csigát eszed meg, mellé zöldség, rost és vitamin. ezektől laksz jól, ezek kellenek a testednek és így maradsz egészséges


no meg persze a sport, amit előttem is írnak, az mindig kicsit megdobja a fogyást, hosszútávon formásabbá is tesz

2021. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

A kalóriaszámolás a fogyás matekjának az alapja.

Sokat könnyíthetsz a diétádon ha feldolgozatlan élelmiszereket eszel, tisztán érkezel és rendszeresen mozogsz. De ha egészséges akarsz lenni, ezeknek alapnak kell lennie. Van ismerősöm, akik nádszál karcsúak, mégis mikor elmentünk edzeni majdnem elájultak annyira nem edzettek. Tehát nem minden a vékonyság, a fitt fizikumot próbáld becélozni. Hidd el jobban jársz

2021. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válasokat 🙂
2021. okt. 22. 08:39
 6/16 anonim válasza:

Kalória számlálos.

Yazio alkalmazás pl.

2021. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Esti evéssel hogy álltok?
2021. okt. 24. 09:05
 8/16 anonim ***** válasza:
amíg a keretedben van, addig lehet, de alvás előtt 2-3 órával már ne, mert elnehezíti a gyomrot és roszabbítja az alvásminőséget. mo meg alváshoz nincs szükség annyi energiára
2021. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 kovacs magdolna2 válasza:
Korlátlan zöldség és gyümölcs a legjobb
2021. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 minecraft2 válasza:
Intermittent fasting vált be nekem, hihetetlenül sok egészségügyi előnye is van. De kell idő mire átáll a szervezeted arra hogy pl. 12-16-ig eszel csak vagy ilyesmi, érdemes ezt fokozatosan meg tápanyagokat bevinni, utána viszont éhes sem leszel.
2021. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!