Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az baj hogyha 400-500-600...

Az baj hogyha 400-500-600 kalóriát eszek egy nap és 10 percet futópadozok + csinálok hasi gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 168 cm és 72 kiló.

Már pár hete ezt csinálom, néha eszem 1200 kalóriát.


Ma például ezt ettem:

- 11 óra környékén a másodikból tésztát

- 4 óra fele lencsefőzeléket

- 4:30 fele egy kocka csokit


2021. okt. 21. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ez baj.
2021. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez baj. minden nap egyél 1250et és akkor talán nem ájulsz el és lesznek végtaggörcseid két héten belül. a hormonális problémákról, meddőségről, mentstruáció kimaradásról, refluxról nem is beszélve

72 kilóval 1300 kalórián is fogyni fogsz. (tudom, mert pont annyi vagyok). ilyen kevesen is, nagyon hamar, csak a tested tönkremegy és amint elkezdesz normálisan enni, visszajön. szóvl egészségtelenül

minimum 1200at minden nap meg kell enned, hogy egyáltalán rendesen tudjon funkcionálni a tested


11 kor egyél rendes rreggelit, fehérje és szénhidrátforrással és zöldséggel

4 órakor mehet a lencsefőzelék, de vagy kenyeret vagy valmi húst, tofut stb egyél hozzá, hogy jóllakasson

az egy kocka csoki is tök oké, mert mértékletes és kontrollált

viszont 7 fele jöhetne valami rendes vacsi és/vagy reggel 8kor egy rendes reggeli. tehát fehérje, szénhidrát, zöldségek

ha belegondolsz, ennyiből a vitaminszükségleted sincs meg, tehát nagyon szép lógó bőrű, striás, puffadt hasú de vékony leszel, miközben hullik hajad, törik a körmöd és nem mozognak elég jól a porckorongot. ideális. janem


a kérdés szövegéből pedig látszik hogyt e is tudod, hogy nem oké


a saját példám: 93 kilóról indultam és 1200 klóriát ettem egy nap, ami akkor nagyon nagyon kevés volt. semmi bajom nem volt, aztán elkezdtek zsibbadni a kezeim, összecsuklani a lábaim, ingadozni a vérnyomásom és az iskolában is elájultam, majdnem kihí@ták rám a mentőt. mindenemet kivizsgálták és minden testi dolog rendben volt. a neurológus jött rá, hogy valüszínűleg nem viszek be elég tápanyagot. akkor már késő volt nagyon, rögtön fel 1700 kalóriára, 3 hónap csak 'rehab', nemhogy fogyásra vágytam, hanem arra hogy ne legyek rosszul és súlyt tartsak. utána kezdhettem egészséges fogyással, azóta húsz+ kiló lement (jelenleg 68 vagyok) és szép fokozatosan eljutottam odáig, hogy most 1350-et eszek a fogyáshoz. Mindezt úgy, hogy tíz centivel alacsonyabb vagyok nálad. A vrénoymásom pedig azóta se a régi.

Szóval pliz, te ne tedd tönkre magad

2021. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
lmao nem csak hogy alig eszel, de amit magadba tömsz még az is szar 🤣 Komolyan ti mit éreztek ilyenkor?
2021. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1. válaszoló azért jó lett volna ha kifejtenéd.

2. válaszoló köszönöm szépen!

2021. okt. 21. 20:36
 5/18 A kérdező kommentje:
3# Kifejtenéd? :|
2021. okt. 21. 20:37
 6/18 anonim válasza:
39%
3as válaszoló,melyik része 'szar'? Ezek teljesen normális kaják egy tinédzser étrendjében.Lencse nagyon jó fehérjeforrás,tészta szénhidrát.
2021. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálad jóval kisebb lány vagyok, reggelire eszek 400-600 kalóriát. Nagyon nagy butaságot csinálsz, éhezteted a szervezeted, amitől mindenféle kiváló hiánybetegségeid lehetnek, elájulhatsz, mentálisan padlón leszel. Még az 1200 is nagyon kevés egyébként. A másik baj, hogy feltehetőleg azt hiszed, hogy a hasazástól fog lemenni a hasad, ami nagyon nem így van.
2021. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Hogy jut ilyen eszedbe? Anyád nem ad enni?!
2021. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Anyukám főz a családnak, és ad is ételt. Viszont az anyázást nem annyira szeretem. :3
2021. okt. 22. 14:45
 10/18 anonim ***** válasza:
És nem tűnik fel neki, hogy nem eszel?
2021. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!