Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Honnan lehet ebédet rendelni...

Honnan lehet ebédet rendelni pontos makrókkal?

Figyelt kérdés

Most kezdtem dolgozni (egyetem után) és nem tudom tartani a napi szintű főzés-dobozolást. Gondoltam, heti 2-3szor rendelnék munkahelyre kaját. Korábban hallottam erről ( [link] ) az oldalról, mi van még, ami hasonlóan egészségtudatos?

(Egy étkezésem 280-330 kcal és kb 20 gr fehérje, rendelve is max 500 lcal/ételig mennék)


2021. okt. 23. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Azt elárulod, hogy mi történik akkor, ha random kajáldából rendelsz menüt, pl. húslevest, meg salit, roston hússal?


:D Nagyon viccesek a matek alapú étkezések.

40 kilót fogytam úgy kajával, hogy csak a kalóriára figyeltem, erre mit lépsz? Ha vékony vagy, már önmagában röhej ez az étkezés, ha pedig el vagy hízva, akkor nem ezen fog múlni a fogyód.

2021. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha random kajáldából rendelek, ott 6-800 vagy akár 1200 kcal egy étel. Mivel 1350-et eszem egy nap és az én szervezetem akkor funkcionál, ha többször eszem keveset, ezért káros is lenne. Kajakóma, majd felpörgés, aztán puffadás. Kösznem. A kalóriák nagy része felesleges (pl olaj), a szénhidrátforrás gyorsan fwlszívódó (hamar éhes leszek) nem tápláló, agyon van sózva és kevés benne a zöldség. Inkább nem költök olyan ételre, amitől nem lakok jól, fáj a hasam és nem adja meg a szervezetemnek szükséges tápanyagokat.


Amúgy a kommented hol válasz a kérdésemre? Sehol. Ment a piros

2021. okt. 23. 22:51
 3/8 Metionin ***** válasza:
81%
Efood-on van olyan kategória, ahol írják a kalóriákat.
2021. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Tehát akkor csak a kalória számit, nem? Hogy ne legyen több, mint 500? A makrókat ezen a szinten úgysincs sok értelme számolgatni.
2021. okt. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
53%
vcv
2021. okt. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi!

főleg a kalória és a minőségi alapanyagok

2021. okt. 24. 08:05
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
McDonald's 😅
2021. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
efood, vitalkonyha, frissfood és teletál amiket ki fogok próbálni az internetes kereséseim alapján (minőségi összetevők, 500 kcal alatti főétel, 1200 ft alatti főétel-árak volt a szempont)
2021. okt. 24. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!