Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tippek reggelire és ebéd/vacsi...

Tippek reggelire és ebéd/vacsira, ami kb 1500kcal ba belefér egy nap? Gluténmentesen

Figyelt kérdés
Lett étrendem, amiért elég sokat fizettem, ő kb 1700 kcalt számolt nekem egy napra, heti 0,66kg fogyás, de olyan receptek vannak benne, amit egyszerűen 1 éves mellett nem tudok számolgatni. Millió összetevő amit nincs időm számolgatni. Egyszerű kaja tippeket tudtok? Úgy gondolom az 1500 kcallal gyorsabb lenne.

2021. okt. 24. 21:39
 1/6 anonim válasza:
76%
Gyorsabb lenne, de majd akkor a bőröd lógni fog rólad, arról nem is neszélve, hogy megterheled a szervezetedet.
2021. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy normális. A szakember pont az egészséges, tartható fogyást állítja be. Hülye vagy ha kiszámolták neked személyre szabottan és nem annyit eszel. Mi alapján számoltad az 1500at? Talán ilyen végzettséged van? Akkor meg minek fizettél?


A heti 0.66kg fogyás tökéletes, egyes emberwknek kicsit sok is. Ha a szükségesnél kevesebbet ezsel, ugy jaraz mint en, amikor okosabbnak hittsm magam a személyi edzőmnél és kevesebbet ettem. Mri, korhaz, végtaggörcsök, sérülések, hulló haj, álmatlanság és kialvatlanság egyszerre, izomvesztés, mentstruáció kimaradás és sorolhatnam. Ne egyél kevesebbet mint a szükségleted. Habár tényleg gyorsabban fogysz. Izomból... szép löttyedt leszel, az nagyon hódít manapság


Étel ötletek gluténmentesen

Töltött paprika

Rántotta 2 rojásbol egy egy feherjebol, egy szelet gm kenyerrel, zoldsegekkel

Rizs, tejszines csirkemellel, zoldsegekkel

Gombas pulykamell petrezselymes krumplival

Gm zabpehelybol zabkasa

Fasirt 7%os daralt serteshusbol, gmzabbal es lenmaggal összeállítva, melle zoldboraofozelek

Gm piritos kenyer avokadoval, buggyantott tojassal

Csirkepaprikas valamilydn álgabonával

Amerikai palacsinta rizslisztbol es zabbol vegyesen, edesitovel


Amugy nincs olyan hogy nincs idod. Ket szelet gm kenyerre harom szelet sonkat ratenni es megmosni melle egy paradicsomot, 4 perc. Megenni még 3. Ez kb egy wczésnyi idő. Szerintem a kifogásokat keresed. Ahelyett bele kéne vágnod és csinálni amennyit tudsz. A fokozatosság a lényeg

2021. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan azt hiszed hogy az önjelölt dietetikus random emberek jobb ételeket állítanak össze, mint az a szakember, aki külön a te igényeidre szabva, a munkát évekig tanulva összeír?


Ha az életmódváltás könnyű lenne egész magyarországon mindenkinek bikinibodyja lenne.

2021. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, kedves második, az annyi idő, mármint a reggeli. De amit ő írt össze, egy csomó összetevőből áll. Nem kenyér meg sonka és letudva.
2021. okt. 25. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért, te nem tudsz kiszámolni egy napi 1700 kcalos étrendet? Na, ne már...
2021. okt. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérlek mutass már pár példát ezekre az ételekre, mert nem tudom elképzelni, hogy milyen diétás étel van, amiben ezer összetevőt kell mérni. Mert nyilván van amit mérni kell, de még egy több összetevős kajánál sem kell mindent (én például zöldséget sose mérek, és abból eszem a legtöbbet). A másik meg, hogy sok dolgot csak egyszer kell lemérni. Ha pl toast kenyeret eszel, akkor csak egyszer kell megmérned, utána már tudni fogod, hogy mennyi. A száraz alapanyagokat (rizs, bab, zabpehely, stb) meg egy mérőpohárba be tudod jelölni, hogy meddig kell feltöltened, hogy pl 100 gramm legyen, szóval ezt sem kell állandóan mérni. Szóval tényleg érdekel, hogy mit tud ez az étrend, hogy ennyire tarthatatlan.
2021. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!