Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez az alkalmazás segíthet...

Ez az alkalmazás segíthet formásodni?

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg számolom a kcal-t illetve biciklizek heti 5-6x 1-1.5 órát. Az alkalmazásban lévő gyakorlatok segíthetnek a formásodásban?


22L/ 158cm / 59 kg



2021. okt. 25. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell ennyi kardio max edzés végén és elég 30 perc ha zsírt akarsz majd égetni nem izmot.

Súly nélkül nem nagyon fogsz formasodni.

2021. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Mármint súlyok használata nélkül. A fenekedet csak lekardiozod ezzel.
2021. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
te ilyen paraméterekkel hova akarsz fogyni? edzesz erősödsz és közben formásodsz, kicsit túlzásba viszed a kardiot szerintem
2021. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a hasamon még bőven van felesleg, aránytalan vagyok. Azért gondoltam, hogy biciklizek, hogy pár kiló lemenjen még. A legjobb lenne,ha formásodnék, de tanácstalan vagyok hogy pontosan milyen edzés segítene ebben.
2021. okt. 25. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Formásodni csak súlyzós gyakorlattal lehet, hasról pedíg diétával, a kardió sem rossz csak izmot nem raksz magadra ugye. Mondjuk észrevettem a magyar emberek eléggé eltérően vélekednek arról, hogy mi a formás, mi a vékony, kövér, teltkarcsú,mindegy ez nem ide tartozik.
2021. okt. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 leirt mindent
2021. okt. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a paraméterel a hasamon van meg bőven felesleg valahogy nagyon nem allja meg magát. Túlságosan kritikus vagy magaddal szemben, senki se tokeletes. De ettol fuggetlenul spirtilj edz jobb kedved lesz, magadnak is jobban tetszel majd win-wib szituacio.De ne vidd tulzasba es ne akarj fogyni semmi esetre se.
2021. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Felpontoztam mindenkit amúgy.

De sajnos tényleg szörnyen aránytalan vagyok. A lábaim sokkal vékonyabbak, az alhasam, a kezem és a melleim nagyok.


Nem érzem magam testkép zavarosnak sem, mivel barátnőmmel is beszélgettünk erről és ő is így látja.

2021. okt. 26. 12:41
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Erdekes lehet a kép kar h nem láthatjuk

De jol neki ugrasz es kialakitid ahogy szeretned szépen :) kitartas hozzá

2021. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!