Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha egy egész napra beállítom...

Ha egy egész napra beállítom az edzést, akkor azt írja hogy mennyit égetek el összesen?

Figyelt kérdés

Az okosórámon van kalóriaszámláló, azaz ha edzésre állítom be akkor számolja h mennyit égettem el vele. Ha ezt egész napra beállítom akkor azt számolja hogy egész nap mennyi kalóriát égetek el összesen, nem? Vagy hülyeség? Ma pl 6-tól 21:30-ig 2900-at ír, az mennyire valós? Olyan 2-3 órát sétáltam ma, és

17/L 52 kg

Ja amúgy lehet rossz kategória, mert súlytartásnál vagyok:DD



2021. nov. 26. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A 2900 rengeteg. Az okosórák nagy része pedig rettentően pontatlan.
2021. nov. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem valós... Az edzést csak akkor kellene bekapcsolnod, ha valóban edzel. A te magasságoddal, testsúlyoddal és ezzel a minimális mozgással, 2000 kalóriánál szerintem nem égetsz el többet. Az okosórák ráadásul jelentősen túlbecsülik az elégetett kalórikát.

Most összehasonlításképp írom magamat... 179 cm vagyok és 70 kg. Tegnap délelőtt volt egy intenzív 1,5 órás súlyzós edzésem, benne kardió elemekkel. Délután pedig egy szintén 1,5 órás küzdősport edzésem. Az alkalmazás becslése szerint 2500 kalóriát égettem el.

2021. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!