Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Belefér 1 héten 1,5 nap mikor...

Belefér 1 héten 1,5 nap mikor vétkezem?

Figyelt kérdés

Hétfőtől péntekig nagyon jól tudom tartani az étrendem.1800 kalóriát eszek meg naponta.De nem koplalok, persze nincs az a jóllakottság érzés sem, de elvagyok.2500 a napi kalóriaszükségletem.

Szombaton és a fél vasárnap viszont nem tudom tartani a megszokott étrendem.Kívülálló okok miatt.És szombaton pl. 3200 kalóriát eszek meg. De még a fél vasárnapi étkezésem is káros.

Ez így mennyire járható ha fogyni szeretnék? Mellette szoktam súlyzós edzéseket is végezni szinte minden nap.És egy héten 3 szor aerob és kardió edzést is csinálok vegyítve.

A célom a fogyás...ha a heti átlagfogyasztásom nézem akkor jó,de ha napokra bontom akkor a szombat eléggé fekete nap ilyen téren.



2022. jan. 16. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Merd napi szinten a sulyod majd s het nap ertekeibol vonj atlagot, majd a kovetkezo hettel tegy ugyan igy majd a kapott atlag ertekeket hasonlitsd ossze es igy tovabb es igy tovabb. Ha csokken az atlagertek illetve a haskorfogatod, akkor belefer
2022. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Mindig ugyan akkor merd a sulyod, lehetoleg reggel szaras utan eves elott. De ha nem igy az se baj, csak konzekvens legyen.
2022. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már hetek óta mindig úgy mérem a súlyom.Most 1 hete csinálom ezt az étrendet.És 1 hét elteltével érzem a változást.Tükör alapján is érzem hogy fogytam és jó az irány.Ugyanakkor ráálltam a mérlegre és 1 kilóval kevesebbet mutatott mint 1 hete.

Elméletbe úgy tudom ezt elképzelni hogy 5 nap alatt fogyok 1,5 kilót,és a vétkezéssel hízok fél kilót.

Vagyis olyan mintha előre lépnék kettőt,és vissza egyet.Ami végül is jó,mert előre haladok.

De mivel 1 hete csinálom ezt még csak így nem vagyok biztos hogy minden héten ez fog-e történni? :)

2022. jan. 16. 14:42
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
szerintem dietetikussal rakjatok össze egy étrendet.Akkor ha normálisan eszel és 70-80%-ban tisztán akkor nem lesznek falási rohamaid.Persze ne csak olyan kajákon élj amit nem szeretsz mert akkor nem lesz fenntartható a diétád.Egyépként a falási rohamok hátterében pszichológiai okok is állhatnak
2022. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3# Ha zsírból akarsz fogyni és nincs jelentős (+10<) túlsúlyod, akkor heti 0,5 kg fogyás az ideális. Ha ennél többet fogysz, az csak víz, salakanyag és izom.

Jó, ha a heti átlagfogyasztást nézed. A mérleg viszont nem mutatja, hogy zsírt vagy izmot vesztettél, ezért érdemes a tükröt nézni és has körfogatot mérni.

2022. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
41%
Mit vétkezel paráználkodás? Jézus megtudja bocsátani a bűnöket.
2022. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Andizsuzsi ***** válasza:

Egy hét alatt semmilyen következtetést nem lehet levonni. Ha heti átlagban kalóriadeficit van, akkor fogyni fogsz.

Ellenben el nem tudom képzelni, hogy milyen külső ok kényszerít téged szombatonként 3200 kalória megevésére.

2022. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Olyankor megyek az anyukámhoz :D

2022. jan. 17. 16:57
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:
És? Mivel kényszerít anyukád, hogy két embernyit egyél?
2022. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát az anyukámat nem utasíthatom vissza :) Amit elém tesz azt meg kell enni,meg amit elcsomagol azt el kell vinni :D
2022. jan. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!