Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jol gondolom ezt a kalóriabevi...

Jol gondolom ezt a kalóriabevitelt ilyen esetekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos migrénem volt a tegnapi nap folyamán, aki tudja mi ez, az tudja, hogy ilyenkor nemhogy enni képtelen az ember, de még mozogni is.


Egész nap nem tudtam semmit enni sajnos, majd ezek után letoltam egy keményebb mell-váll-tricepsz edzést, és edzés végére kezdődött az egész.


A kérdésem:

Mivel tegnap egész nap nem ettem edzésig, viszont a migrén miatt az edzés után sem tudtam enni, mert lehetetlen lett volna, akkor a holnapi nap adott esetben dupla annyit ehetek anélkül, hogy híznék?


Tehát tegyük fel 2500 kalóriát eszek 1 nap, tegnap pedig kimaradt ez, ma pedig simán megehetek elméletben 5000 kalóriát, nemde?



2022. jan. 20. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem azzal van a baj, ha valaki 1 nap tobbet eszik. Az a problema, ha ez folyamatos.

Ha ugy erzed, szukseged van arra, hogy dupla annyit egyel, hat tedd.

2022. jan. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát mivel a tegnapi nap a kalóriabevitelem egyenlő volt a nullával, muszáj lesz, főleg úgy, hogy heti 5x járok konditerembe izomépítés céljából, a tegnapi nap ugye meg kaja szinten 0 volt, hátha a mai nappal be tudom hozni ezt.
2022. jan. 20. 02:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha átlagot veszünk akkor igen. De az egyik nap nem ettél a másikon telezabálod magad. Valahol mindegyik nap sz.rul ettél. A szervezetnek minden nap szüksége van a megfelelő tápanyagra. Mert folyamatosan kell táplálni.Az ilyen össze visszaság nem jó. Oké hogy gondod volt, ehetsz többet másnap, de ne akard bepótolni az előző napot teljesen. Valószínű az edzésnek sem volt sok értelme ha utána semmiféle tápanyagot nem kapott az izomzatod.
2022. jan. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát vittem volna be tápanyagot, de megmozdulnom is lehetetlen volt.

Végül valószínű úgy lesz, hogy 3000 kalória körül fogok enni, az úgy, ahogy még elfogadható állapot.

Köszönöm a válaszokat!

2022. jan. 20. 07:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Mashogy mukodik a teat ha az ember beteg. A helyedben tuti nem ennék kétszereset. Maximum kicsit novelnem a feherjebevitelt ha az megnnyugtat. De egy nap rossz etkezes miatt nem veszit izmot az ember. 3 nap miatt se. Tekints ra ugy mint egy szunet a szigoru dietaban. Az mindegy hogy masoknak ez tuleves, neked most aluleves
2022. jan. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:
27%
Én nem értem csak? Enni nem bírtál, megmozdulnod lehetetlen volt, de lenyomtál egy keményebb mell-váll-tricepsz edzést?
2022. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miután edzettem utána jelentkezett ez az egész..
2022. jan. 20. 12:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dupla annyit én sem ennék meg, az emberi test nem ennyire specifikus. Egyél, amennyi jól esik, tömni nem kell magad. Ha fol,tatod ahogy eddig, úgysem fog számítani ez az egy nap.
2022. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Egész nap nem tudtál enni és megmozdulni de egy kemenyebb edzést lenyomtál?
2022. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!