Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez mennyire "nagy baj"? Ma...

Ez mennyire "nagy baj"? Ma egy kicsit elszaladt velem a ló és nem figyeltem a kalóriákra, de holnap ugyanúgy visszaállok a számolgatásra ahogy eddig.

Figyelt kérdés

Ez nagy baj?

Holnap persze már odafigyelek.

Ami még érdekelne hogy ha például brassóit rendelek valahonnan azt hogy írjam be a kalóriabázisba? Mérjem le mennyit akarok megenni és úgy? Csak ugye a hús is és a krumpli is meg vannak főzve szóval nem tudom ez mennyire számít hisz mindent nyersen mérek amúgy.

Bocsi ha buta kérdés, nemrég kezdtem.



2022. febr. 21. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem baj, de sokat mondó, ha már az elején így van. kaloriabazis.hu-n készételeket is beírhatsz, nyilván hozzávetőleges az adat. Miért brassóit rendelsz? Ha fogyni akarsz minél több zöldséget kellene enned, és ezek közül a krumpli a legrosszabb választás.
2022. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igeen, ezt csak példának hoztam fel.

2022. febr. 21. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogd rá, hogy "csalónapot' tartottál.
2022. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz a brassóiról pontos adatokat kapni, mert nem tudod miből mennyit raktak meg mik a hozzávalók pontosan. Max ha az oldal feltünteti, nagyjából be tudod lőni mennyi lehet a te adagod.

De diétánál épp ezért ajánlott készíteni mindent magadnak, mert ugyebár azt tudod, hogy mit raktál bele és mennyit

2022. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!