Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Két hónap alatt hány kilót...

Két hónap alatt hány kilót tudok leadni?

Figyelt kérdés

174 centi vagyok és 76 kiló. A nyárra szeretnék leadni a súlyomból. Ha 1400-1500 kcalt viszek be egy nap, sok gyümölcsöt/zöldséget eszek és mellé mozgok amennyit tudok kb hány kilótól tudok megszabadulni júniusig?


Aki esetleg volt már hasonló helyzetben, leírná nekem a véleményét?


17/l



2022. márc. 21. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Egészséges keretek között 2 hónap alatt 8 kg tud lemenni. Kérdés az, hogy a szervezeted mennyit fog majd leadni.
2022. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagy túlsúlyod (akkor sem, ha ezt gondolod), így szerintem nem reális a 8 kiló, inkább csak 4-6. Persze ez sok mindentől függ, alkati adottságoktól, mennyit sportolsz, mennyire vagy izmos, stb.
2022. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
4-8 kg között. Ha nem csak ennyit teszel, hogy “sok zöldség, gyümölcs”, hanem pontosan kiszámolod, hogy mi merre hány méter (kalóriabázis pl), akkor lehet 8, ha nem, akkor lehet 0 is.
2022. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Igazából két évvel ezelőtt már diétáztam egyszer, akkor 10 kilót fogytam három, három és fél hónap alatt de akkor a magasságom, súlyom is más volt, illetve más ütemben híztam/fogytam mint most. Azóta elég sok minden változott. Tartottam az 1400-1600 kcalt minden nap (persze csalónapjaim voltak) de éhezés nélkül sikerült súlyt leadnom.


#2 Igen tudom hogy csak pár kiló plusz van rajtam, de az osztályomban a "legkövérebbek" közé tartozom annak ellenére hogy nem mondanám magam kimondottan hájasnak a jelenlegi kinézetem alapján. Nem szeretnék kilógni a sorból főleg ezért zavar a plusz súly.

2022. márc. 21. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne azért fogyj, hogy ne lógj ki a sorból. Ha tényleg változni akarsz, akkor tedd, de ne mások miatt.

Amúgy a 4kg reális cél, mert kevés felesleg van rajtad.

2022. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!