Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kaloriadeficitet csinalok...

Kaloriadeficitet csinalok illetve minden nap lepcsozok(lepcsozogepen itthon) minimum egy orat. Szerintetek ez eleg?

Figyelt kérdés

Mivel nyakamon az erettsegi es nem a varosban lakom, igy lemondtam a teremrol egy idore, ami haszomra valt hiszen itthon kenyelmesebb es az en idomet tudom beosztani. Persze a terem az sokkal masabb, de megtanultam itthon is edzeni. Most szedek kollagent illetve edzes elottit (pure gold)

Igyekszem feherje dusabban etkezni, es a szemet nagyon cukros kajakat elhagyni. Alapvetoen sem ettem szenny kajakat, de sokat ettem es ha nem is sokat inkabb sokszor kevesebbet. 60kg vagyok most 150centi 19 eves lany.

10kilot szeretnek ledobni.

Popsim alapbol is szep kerek, azt a lepcsozessel csak erositem, meg feszesitem, de inkabb a hasamon karomon arcomon es a hatamon van felesleg. Szinte minden nap lepcsozok 1orat minimum. A kaloriadeficitet igyekszem tartani de neha kicsuszok, csak nem tudok annyit egetni. De mem is baj, hiszen ha egeszsegesen eszek iszok + mozgok bajom nem lehet.

De szerintetek ez eleg? vagy iktassak meg be valamit?

Nagyon szeretnek lefogyni, mert ha ledobom ezt a 10kg-ot 100bol 98 problemam megoldodna:DD



2022. ápr. 7. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen jó.

Arra figyelj, hogy amit a lepcsozogep kiir egetest, azt ne add hozzá az aznapi kaloriaidhoz. Az nagyon hátráltathat, mert ezek a gépek durván túlmérnek. Inkább tartd mindig ugyanaztna deficitet és legyen grátisz hogy a sporttal is égetsz.

Viszont lehet hogy nem is leadni kéne azt a 10 kilot, hanem csak 5ot es izmot felszedni. Teljesen más úgy a test ha az ember formásabb. A helyedben biztosan megfontolnék súlyzós edzést, a lépcsőzőtől max picit combra, popsira szedsz izmot, de az összkirvonalad nem lesz formásabb.

2022. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom! Egyenlore csak fogyni szeretnek a lepcsozessel. Sulyozni szerintem terembe mennek mar vissza.
2022. ápr. 7. 21:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy a yazio nevu alkalmazasban adom hozza a lepcsozessel egetett kaloriakat, mert gondolom az pontosabb mint amin csinalom.
2022. ápr. 7. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az appok is tulbecsulnek
2022. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egész testre kéne eszeni, nem csak lépcsőzni. Karra és hasra jó a plank, azt tudod csinálni míg nem mész vissza a terembe.
2022. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

plank tényleg hasznos gyakorlat, ha valaki szabályosan csinálja, rengeteget lehet izmosodni, de az téves hogy karra is jó. ha valakinek karja érződik tőle, az szabálytalanul csinálja

többit leírták előttem

2022. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok. Hatos ezt nem is tudtam. (Arra gondolok, mikor az alkar lent van.)Köszi, ez nekem is hasznos.
2022. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!