Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetek rosszul ha keves...

Lehetek rosszul ha keves kaloriat eszek?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok 55kg, szeretnek leadni 4kg-t de igazabol nem is a kilok szamitanak annyira inkabb csak szalkasodni szeretnek szoval a testzsirszazalekomat lejjebb vinni. Aszerint az app szerint, amit hasznalok (yazio) 1400 kaloriat kell ennem ahhoz egy nap, hogy fogyjak (ez sosincs 1400, mindig kevesebb, ma pl csak 1100at ettem). Heti 4-5x jarok edzoterembe azokon a napokon kb 500kaloriaval tobbet eszek (be lehet irni az applikacioba hogy mit mozgok es olyankor jelzi is hogy tobbet kell enni)

Mar 4 honapja rendszeresen jarok edzeni de a kaloriadeficitre 4 napja alltam ra es megis eszrevettem hogy almos, nyugos vagyok mindig, ami jobban aggaszt, hogy ha felallok es akarcsak ha a konyhaba kimegyek is egybol erzem hogy nem jarok stabilan es szedulok. Nem az a fajta szedules ami a vashianytol van, (mert olyan is szokott lenni h fekete foltok vannak elottem, ha hirtelen felallok) hanem az a fajta amikor szinte forog korulottem minden.

Ez lehet amiatt, mert keveset eszek, amiatt, mert keveset is alszok vagy mashol keressem a problemat?



2022. ápr. 11. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz ám jó a kórházban infúzióra kötve a kanüllel! Inkább bejárós módon keress anyukáddal egy pszichiátert vagy klinikai szakpszichológust, aki az önértékelésedet helyreteszi! Semmivel nem lennél értékesebb 51 kilósan, 19,1-es, tehát 'sovány' BMI-vel, mint most, 55 kilósan, 20,7-essel, vagyis a normált épp hogy alulról megütővel. Egyél normálisan!
2022. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak szalkasodni szeretnek egy kicsit semmi drasztikus dolog
2022. ápr. 11. 00:51
 3/13 anonim válasza:
96%
Szia, szálkásodni nem így kell, ha nem eszel eleget, akkor az izmodból fogsz veszíteni és majd csak utána a zsírból, egyél rendesen, 1400 kcal amúgy is nagyon kevés, főleg, ha mozogsz is, ha rosszul érzed magad, akkor emelj a kalória beviteleden, mert ennek kórház lesz a vége meg jó kis evés zavarok. Szerintem próbálj meg napi 1500-1600 kcal-t megenni, ha megy a fogyás és jól érzed magad, akkor maradhat és ehhez képest variálgass, ezek az appok csak egy kiindulási pontot adnak. A másik, hogy figyelj oda, hogy mit viszel be, azt a kalóriát mekivel és salátával is be lehet vinni, egyik se egészséges. Találd meg az arany középutat. Egyél sok fehérjét, hogy megtartsd az izmodat és figyelj oda, hogy mennyi cukrot/sót/zsírt/szénhidrátot viszel be. Én ilyen appnak a dine4fit-et ajánlom, szerintem az sokkal átláthatóbb és könnyebben kezelhető. Mellesleg ne az legyen csak a cél, hogy lefogyj, hanem, hogy életmódot válts, mert különben szerintem nincs sok értelme. Hajrá és kitartás. :)
2022. ápr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Lehetek rosszul ha keves kaloriat eszek?


Nem, kifejezetten jól leszel, ha koplalsz.


Hogy lehet ennyi ésszel élni?

Persze, hogy lehetsz rosszul. Leszel is.

2022. ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

1300 alá sose menj, és inkább tartsd magad az 1400hoz

Okozhat tüneteket a túl kevés kalória, nalam szédülést, étkezési zavart, végtagzsibbadást is okozott. Nem votl jó :/

2022. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Nem lehet, még soha senkinek nem lett baja attól, hogy keveset evett!

Nézd meg Afrikát, a legjobb futók onnan vannak!!

2022. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
Á nem, dehogy.
2022. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen és el is fogsz ájulni, ha le esik a vércukrod.
2022. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez még normál kalóriabevitel, inkább a fáradtságtól szédülhetsz, vagy ha túl sok fülzsír van a füledben, vagy ha túl sok víz folyt bele, vagy ha huzamosabb ideig állómunkát végzel.
2022. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
megneztem ujra es 58.5 kg vagyok
2022. ápr. 11. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!