Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriát egyek ha szoptat...

Hány kalóriát egyek ha szoptatás alatt lassan fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
161cm 71kg vagyok. Szoptatok. Még pici a baba,szóval elég sokat.A kalória számláló szerint alapból 1300 kalóriát kell ennem ahhoz,hogy fogyjak. Nah igen de a szoptatást nem tudom bele írni
2022. ápr. 25. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szoptatás alatt nem szabad fogyókúrázni. Egyél normálisan.
2022. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szoptatás alatt nem szabad diétázni. Ezt még én is tudom akinek nincs gyereke 😒
2022. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ki kell tapasztalni. Én nem tudtam nem fogyni a szoptatás elején, hiába ettem ami belém fért. Ha lassan fogysz, nem árt a babának. De ha bevezetsz egy egészségesen összeállított, zöldséges, rostos, fehérjedús, kevés cukrot tartalmazó étrendet magadnak, ami szokássá válik, meg sokat mozogsz, sétálsz a babával, akkor később nem csak a fogyás lesz könnyebb, de meg is fogod tudni tartani a súlyt.
2022. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
hagyjátok, az ilyen rubintréka-féle förmedvényeket semmi sem érdekli, terhesség alatt is végig koplalnak
2022. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem nem koplaltam és sajnos 20kg jött fel

Nem szigorú diétát akarok követni.csak számolni a kalóriát. Arra lettem volna kíváncsi,hány kalóriát éget el a szervezet szoptatás alatt

Nem hiszem ha 1800 kalóriát eszek egészséges ételekből,mint csirke hal bulgur stb és fogyok vele lassan az árt a babának.

De köszönöm

2022. ápr. 25. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld előbb 2000-rel, aztán meglátod, hogy megy. A baba elveszi, ami kell neki, ahogy a terhesség alatt is tette. A tej mennyisége nem a kalóriák számától függ, hanem azon, milyen gyakran teszed mellre. De ha nem számolsz, csak egészségesebb ételekre váltasz, már az is jó.
2022. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyi kalóriát fogyassz, amennyire alapból is szükséged lenne a szintentartáshoz.

Semmiképp ne koplalj, étkezz változatosan.

2022. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Az én tapasztalatom szerint igenis függ a tej mennyisége a bevitt kalóriáktól. Több lesz másnap, ha bezabálok. De ezt ki kell tapasztalni.
2022. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésekben még azt írod, 1300 kalória mellett fogynál, a hozzászólásodban pedig azt, hogy 1800 kalória mellett. Először is döntsd el hogy mit akarsz, mert ez napi 500 kcal különbség. Ezek a kalkulátorok egyébként többnyire nagyon alábecsülnek, nekem is anno azt adta ki, hogy 1350 kcal kell a fogyáshoz, aztán 2000 kcal mellett fogytam le szépen.
2022. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!