Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A KETO diéta és a kalóriaszáml...

A KETO diéta és a kalóriaszámlálos diéta ugyanaz?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kalóriaszám az összes bevitt energia (zsír + fehérje + szénhidrát). A ketogén diéta lényege, hogy nem viszel be szinte semmi szénhidrátot, így főleg zsírbontásból keletkezik energia.
2022. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Még annyit hozzátennék, hogy a keto diétának nem feltétlenül a fogyókúra a célja (csak zsírt meg fehérjét fogyasztva is lehet hízni), valakinek egészségügyi okokból nem ajánlott fogyasztani CH-t.
2022. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ohh értem köszönöm a választ
2022. máj. 1. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem. A ketoban és lowcarb diétában az egyik tápanyagot, a szénhidrátot tartjuk alacsonyan csak a mérték különbözik. Napi 100g szénhidrátbevitel alatt lowcarb, és

50g alatti bevitellel kezdődik a ketogén étrend, de mindenkinek más mennyiség kell a ketózishoz.

A kalóriaszámolás az meg kalóriaszámolás. Az az össz energiabevitelre vonatkozik.

2022. máj. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tudom h.a keto diéta veszélyes.És nem is lehet hosszu távon csinálni.A kalória számolás nekem bejött.26 kg ot fogytam és mindent ettem,csak mértékkel.
2022. máj. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. Ha valaki divatból csinálja, hozzá nem értéssel akkor lehet veszélyes, amúgy nem az, ismerek olyat aki évek óta tartja, és semmi baja. ( Nem mellesleg szépen le is fogyott).

Én inkább lazább lowcarb párti vagyok , számomra 80-90gcht könnyebb tartani és azzal még teljes mértékben jól is érzem magam.

De a keto sem veszélyes ha ésszel csinálja az ember.

2022. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen.Azért írtam hogy én úgy tudom.Nem ismerem annyira,csak hallottam,hogy nem jó.Akkor ha ezt akarja valaki kérje ki olyan véleményét,aki jàrtas benne.
2022. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!