Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy közepes méretű nyers...

Egy közepes méretű nyers csirkecombban (alsó és felső, bőr nélkül )hány gramm fehérje van?

Figyelt kérdés

Azt mondja a Kalóriabázis , hogy 70 g. Nem mértem le , csak nagyságrendileg szeretném tudni.

Én 40 g-ra tippelek ránézésre .


2022. máj. 2. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan szeded így ezt az adatot, a csirkecomb súlya a lényeges, ahhoz aránylik a fehérje mennyisége.

100 g nyers börtelen alsó-felsöcombban 20 g fehérje van.

A kérdésedben a 70 illetve 40 g nem tudom, mire vonatkozna, a fehérjét ránézetre nem lehet tippelni, az nem látszik rajta. A súlyának meg túl kevés lenne, ez alsó-felsö comb kb 200 g körül van

2022. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

300 grammnak ír egy adagot a program nyersen. ( gondolom az egy komplett alsó felső comb)

Erre ír 70 g fehérjét. Úgy nagyjából konzekvensen a legtöbb recept . Ja tudom hogy elcsesztem, mert nem mertem le,

2022. máj. 2. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
A 300 g valamennyire reális, ha nagyobb combról van szó, meg a 70 g fehérje is ehhez viszonyítva
2022. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!