Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ehetek mindent, ha számolom a...

Ehetek mindent, ha számolom a kalóriákat?

Figyelt kérdés
Van egy app-om amin számolom a kalóriákat, mindenki hangsúlyozza a kalóriadeficitet. Akkor igazából akármit ehetek csak maradjak az előírt deficitben? Vagy így már nem jó? Persze nem arra értem, hogy betömök egy mekis menüt, aztán egész nap éhezem. Hanem mondjuk eszek egy kis rakott kelt, vagy ami van a családnál ha nagyon megkívánom. Remélem érhető a kérdés
2022. máj. 2. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ez a kalóriaszámolás lényege. :)
2022. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Persze. A fogyásnál tényleg csak a kalória számít, az, hogy miből jön össze az a kalória, az nem annyira fontos maga a fogyás szempontjából. Ha valaki csak vacak kaját eszik, de deficitben van, akkor pont úgy tud fogyni, mint valaki, aki igyekszik egészségesen étkezni.
2022. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Igen, a kalóriaszámolásnak ez a lényege. Néha ehetsz akár mekis menüt is, csak akkor a nap többi részében valami nagyon kevés kalóriás egyebeket ehetsz csak.

Éhezni tilos, mert akkor nem tudod tartani a rendszert, viszont ha pl salátákat vagy egy levest eszel még, akkor nem leszel éhes és nem léped túl a keretedet.

2022. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem fogod bírni. Én is próbáltam ezt, de mindig feladtam a folyamatos éhség miatt. Viszont mióta sok fehérjét eszem és chból is a jófélét azóta nem éhezem.
2022. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ha deficitben vagy, fogysz. A legnagyobb gond, hogy ha nem jó kajákkal töltöd meg a keretet, akkor éhes leszel, az pedig nem tartható. Az igazi meló az, hogy úgy töltsd meg a napi keretet, hogy jóllakj. Csak akkor lesz tartós az eredmény.
2022. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
60%
Igen, ehetsz
2022. máj. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4-es. Én figyelek az étkezésre, csak azért kérdeztem ha mondjuk megkívánok valamit egy héten egyszer kétszer akkor ehetek e belőle a deficiten belül. Persze én is fehérje dúsan és jó szénhidrátokat eszem és egyáltalán nem éhezem. Nem minden napra kérdezem, csak néha néha, ha tényleg valami kedvenc van. Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2022. máj. 3. 07:30
 8/13 totolala válasza:
73%

Persze, hogy ehetsz. Nekem az volt a taktikám, hogy súlyzós edzés+ kardio után minden nap ettem egy szelet csokit, vagy vmi fagyit.. Egyszerűen nekem ezek kellettek, hisz azelőtt a tömegeléshez voltam szokva, ahol napi 4-5x hányingerig ettem magam normális kajával, + minden szarral..

Persze ahhoz, hogy minden nap lehessen egy csaló étkezésed, kell, hogy sportolj is napi 1-1.5 órát..

Én inkább edzek és eszek többet, mint otthon éhezzek 1500 kalórián..

2022. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Inkább mozogj sokat nem kell számolni semmit.
2022. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
9-es lol, ha többet mozogsz nagyobb az étvágyad is. Tapasztalatból mondom hogy néha könnyebb egész nap az ágyban fetrengeni és 1600 kcalt enni, mint egész nap kerékpározni és 3000 kcal után nem éhenhalni.
2022. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!