Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a napi kcal adagomat, ami...

Ha a napi kcal adagomat, ami a fogyáshoz kell betartom, akkor ehetek ebben bármit, ha ezt nem lépem túl?

Figyelt kérdés
Pl reggelente 1 db péksüti. Ami bár közel 400 kcal de ha a nap végén nem haladom meg a max. kcal-t akkor is beindul a fogyás?
2022. máj. 3. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Valamennyi szénhidrátra mindenképpen szükséged van, különben beindul a tartalékolás. Állj rá egy észszerű, sok zöldség, gyümölcs, normál fehérje, napi 1 péksütemény étrendre, sok víz, sok napi rendszeres mozgás.

Üdítőket, alkoholt felejtsd el.

2022. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, így fogysz, beindul, de nem feltétlen egészséges módon
2022. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
1-es, amit az első mondatodban írtál, azt hol olvastad? Minden tisztelettel, aki ezt mondta/írta neked, az tévedett. Nincs feltétlenül szüksége a szervezetnek szénhidrátra (ettől függetlenül pl. én sem tartom jónak a 0 szénhidrát-bevitel felé konvergáló "diétákat"), de pláne nem indít be semmiféle "raktározást", ha nem jut szénhidráthoz az ember (raktározás nem is létezik, maximum spórolás, "takarékon működés" nagyobb kalóriadeficit esetén, de a szénhidrát-bevitelhez semmi köze).
2022. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

A szervezetnek mindegyik makróra szüksége van, CHra is.



Igen, a fogyás beindul így is, ha deficitben vagy. Ahogy azt ma legalább 4 ugyanilyen kérdéshez leírtuk.



Csak nehéz úgy deficitbe kerülni, hogy reggel megeszel egy 400kcalos péksütit, tele gyors CHval, és egy óra múlva éhes vagy. Az én reggelimben 250kcal (zabpehely, fehérjepor, mandulatej) van, és délig kiválóan elvagyok vele.

2022. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 j001 ***** válasza:

egyszerű szénhidrát nem ellenséged, összetett (keményítő) igen...olvasd el a következő cikket, érdemes:

[link]

2022. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem. En egyszer hetekig volt h 1200 kcalt vegetarianusan, szenhidratosan ettem, kenyeret, tesztat, rizst stb. Nem fogytam. Utana visszatertem ch szegenyre, ugyanannyi kaloriatol fogytam.
2022. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
6-os, ha ezt laboratóriumi körülmények között és felügyelet mellett is meg tudod ismételni, akkor feltehetően könnyen a Nobel-díj közelébe kerülsz (illetve azok, akik a segítségeddel ezt bizonyítják), de legalábbis te leszel a világ 8. csodája. Mindaddig ez csak a te személyes véleményed, ami szembemegy a tudomány jelenlegi állásával.
2022. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem 1200 kcal volt az.
2022. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Miert? En is etkezem.

Peksuti, ebédre salata, sajt, alma, delutan zöldség salata.

Max 1200 kcal.

167/58 vagyok.

2022. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
*en is igy
2022. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!