Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen ételeket kellene...

Milyen ételeket kellene ennem, illetve melyik a legjobb kalóriaszámlálós oldal/app?

Figyelt kérdés

Két napja kezdtem el 1200 és 1300 kalória közé csökkenteni a napi bevitelemet. Nagyon új vagyok a témában, szinte biztos, hogy valamit rosszul is csinálok, mivel még sosem fogyókúráztam. Sajnos 77,8 kiló vagyok a 170 centimhez, ami már eléggé látszik has és csípő tájékon, nadrágaim sem jönnek már rám, amelyek pedig igen azok közül a nagyja kényelmetlen és bevág :(

Ti milyen kalóriaszámlálót ajánlanátok? Milyen (lehetőleg főtt) ételeket kellene fogyasztanom? Alacsony kalóriás és egészséges nasikat tudtok esetleg ajánlani?


Annyit szeretnék még hozzátenni, hogy könnyebb tornázást tervezek még emellé beiktatni, legalább napi pár percet, mert főleg ülő életmódom volt eddig (egyetemista vagyok).


Előre is köszönöm szépen a segítő válaszokat!



2022. máj. 13. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

1200 kalória koplalás. Nem, nem érzed jól magad vele mégis. Nem, akkor sem, ha nincs éhségérzeted.

Kalóriabázis.hu-t ajánlom, torna helyett (az nem tudom mit takar),

meg súlyzós edzés kardióval.

Bármit ehetsz kalóriakereten belül.

2022. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Sajnos a végletek embere vagyok és be akartam magyarázni mennyire jó lesz az az 1200 kalória, de kb alig ehetek, főleg a régi életstílusomhoz képest.

2022. máj. 14. 11:46
 3/6 anonim válasza:
75%
Kalóriabázist én is ajánlom. Nekem az segített 25 kg-t fogyni.
2022. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kalóriabázis jó szerintem. Bár én konkrétan szénhidrátszámolásra hasznàltam egy ideig a lowcarb étrendemhez, ( most már nincs rá szükségem). A kcal ahogy alakult, annyi amennyi, azzal nem foglalkoztam.

De ez az 1000 valamennyi kcal nagyon kevés, max ha kómában fekszel arra elég. Amúgy egészségtelen.

2022. máj. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is új vagyok a témaban, de inkább csökkentsd úgy hogy beviszel 1600-t és letornázol/legyalogolsz 400-t. Én is így csinálom és igy nem éhezek.
2022. máj. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a Yazio-t használom, teljesen jó. Nagyon sok kaja benne van, ami nincs, te is beírhatod a rendszerbe. Használtam a pro módját is, de nem ad hozzá annyi pluszt, már egy ideje maradok a szimpla verzió használatánál. Az 1200-1300 kevés lesz, pár hét után nem fog az agy, összekavarhatja a hormonokat stb. Kb heti 0.5 kg-mal kezdj szerintem, az úgy kb tartható. A mozgás is nagyon fontos mellette, jobban pörgeti az anyagcseréd, de természetesen a kaja prioritás. Ha esetleg bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan.
2022. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!