Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen finom tészta recept...

Milyen finom tészta recept van 500 kcal alatt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sima paradicsomszószos tészta a legkevesebb kalóriás, de bármelyik lehet 500 alatt, csak figyelni kell a tészta mennyiségére. Esetleg keverd össze a tésztát cukkinivel, rukkolával, hogy nagyobb mennyiségnek tűnjön.
2022. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A mennyiség a lényeg. En durum tésztábóly 7 százalékos dafált húsból, besamel mártás nélkül szoktam lasagnet csinálni. Egy 10x10 cmes kocka nalam 350 kcal


Amúgy meg kukorica/borsó plussz rizstejszin, fűszerek, fokhagyma es talalaskor sajt.


Attol fugg mekkora vagy, 50-70 gr teszta egy adag, ha 70nel szamolsz, 263 kcal. Még 240 maradt minden másra.

Lehet csomó spenót, fokhagyma, garnéla

Lehet csirkemell, bab, kukorica

Lehet tonhal, hagyma, paradicsomszós


Szóval tényleg bármi

2022. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit 1-2 írtak. Ehhez azt érdemes tudni hogy 100 g száraztészta kb. 400 kcal. (Főve persze vizet szív magába így a tömege nagyobb lesz, de ugyanennyi kcal marad benne.)
2022. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vehetsz diétás tésztát bio boltban bár én még nem próbáltam de majd egyszer veszek és csinálhatsz belőle káposztás tésztát jó sok káposztával ha szereted.Cukor helyett használsz édesítőszert mondjuk.

Ebből azért betolhatsz egy jó nagy adagot mert ezek ha jól emlékszem 300 kcal/100 gramm és a káposzta meg alig tartalmaz kcal-t.100g tészta egy evésre azért elég.

2022. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik.
2022. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!