Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriadeficitben vagyok...

Kalóriadeficitben vagyok mégis többet mutat a mérleg?

Figyelt kérdés
Kalóriadeficitben vagyok, bár igaz kb csak 300 kcal, mégis többet mutat a mérleg. Ez miért van? Nagyon elszomorodtam :(
2022. máj. 17. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagy deficitben? Attól még, hogy deficitben vagy, a súly ingadozhat, ez normális. A súly ingadozás az nem egyenlő a hízással. Szóval tegyük fel, 3 napja 65 kg voltál, és minden nap deficitben voltál, és még is ma 66 kg voltál 65 helyett. Na, ez szimpla súlyingadozás, nem hízás, illetve pár nap kalóriadeficit után nem várható nagy súlyvesztés amúgy se. Szóval a fogyáshoz töbv idő kell.
2022. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
300 kalóriás deficit sajnos nem is mindig deficit, ugyanis ennyit simán tévedsz te is és az alkalmazás is. Ezért szoktam/szokták javasolni az 500-600 kalóriás deficitet.
2022. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj le napi legalább 1000 kalóriás deficitre. Vagy csináld rendesen, vagy sehogy.
2022. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy akinek alapból 1700-1800 kalória kell a szintentartáshoz, az nehezen megy 5-600 kalóriás deficitbe. Én is 2-300-zal csináltam. 1500 kalóriát céloztam be, de sokszor nehéz volt betartani és felment közel 1600ig.


Légy türelemmel, jönni fognak az eredmények. Nem baj, ha nem gyors a folyamat, legalább így könnyen fenntartható :)

2022. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleinte én is csalódott voltam, hogy nem fogyok, de hidd el ha kitartasz pár hét múlva már lesz eredmény, ami tovább tud motiválni, velem is így volt. Én egyébként a mérleget már régen nem nézem, csak a centiket kb. 1-2 hetente.
2022. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!