Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki tartott már fehérje...

Valaki tartott már fehérje diétát? Hatásos?

Figyelt kérdés

Ma a facebook feldobott egy cikket

"Miből áll a fehérjeturmix diéta?


Amint azt az elnevezés is sugallja, a diéta alapja a protein shake. Két opció közül lehet választani a kúra során. Az igazán elszántak a szigorúbb módszert követve kizárólag fehérjeturmixot fogyaszthatnak a diéta ideje alatt. Kevésbé drasztikus, de ennek ellenére is eredményes lehet, ha a meghatározott étrendet betartva az étkezések között isszuk a protein shaket. Az első esetben fontos, hogy az előírt időt ne lépjük túl a diétával, mivel hosszútávon az egyoldalú táplálkozás hiánybetegségek kialakításához vezethet."


Az utolsó 3 kg-tól hátha segítene megszabadulni. Vélemények?



2022. máj. 22. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint több eszed is lehetne.
2022. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csak fehérjére van szüksége a testnek. Ne vágj bele ilyen étkezésbe mert bajokat okozhatsz magadnak.
2022. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Úristen de hülyeség. Fogyni lehet fogwzy de éhezni is és vitaminhiányod lesz. Hol vannak az ásványi anyagok, vitaminok, rostok?

A folyamatos éhségről nem is beszélve. Mivel nem kapasz elég szénhidrátot az agyi ellátáshoz, memóriazavar és fejfájás.

Fogyni persze lehet, hisz tuti nem tudsh annyi shanket meginni hogy elérd a szükségleted. Amitől aztán belassul az anyagcseréd és visszahízol mindent amint elkezdesz visszaállni az egészséges életmódra

2022. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fehérje támogatás, nem a diéta maga. Én amúgy reggelire fehérjeport eszek, palacsintának, zabkásának, vagy joghurttal bekeverve, esetleg smoothinak. Uzsonnára is gyakran előfordul, hogy protein szeletet eszek, mert gyors, bárhol hozzáférhető, és még finom is. De pl az ebédem mindig normális és teljes, az esetek többségében a vacsorám is. Megfelelő arányban CH, fehérje és zsír (vmi hús, vmi lassan felszívódó CH és rengeteg zöldség, ha a húsban kevés a zsír, akkor sajt pl). Nekem ez bevált, de elképzelni sem tudnàm, hogy csak fehérjeport egyek. Felesleges önsanyargatás, hosszútávon nem tartható.
2022. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csináltam régen, reggelit és vacsit helyettesítettem vele. jó nagy hülyeség. Anyagilag se könnyű egy minőségibb fehérjeport megvenni folyamatosan, drágább mint a kaja, és amint átállsz rendes étkezésre a kúra végeztével, visszahízhatod a dupláját is annak amit lefogysz. Idővel baromi unalmas lett egyébként az íze, pedig többfélét váltogattam, és egészségnek sem feltétlen tesz jót. Fél év után nekem már minden nap hasmenésem volt tőle. Azért is adtam fel.

Normális, egészségesebb étrenddel, mozgással le lehet fogyni. 3kg pedig nem oszt, nem szoroz. Ezért aztán pláne felesleges.

2022. máj. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Baromság, a por étrendKIEGÉSZÍTŐ. Hogy nem jut ez el egyesekhez 2022ben? Még mindig itt tartunk...
2022. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Működik, amíg csinálod. Aztán jojo
2022. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!