Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A tojás, rizs mellett még...

A tojás, rizs mellett még milyen ételeket tudtok ajánlani edzés melletti fogyásra? Cseresznye egészséges? Epret is szeretem de azt olvastam hogy sok a cukor benne és éhessé tesz (és tapasztaltam hogy amikor sok epret ettem akkor sokat is ettem)

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 19:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint a cseresznye egészséges azt tudom, de vajon jó lehet-e a diétához, mint "édesség"?
2022. máj. 22. 19:48
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A cseresznyében több a cukor, mint az eperben. Az eper a gyümölcsök közül pont, hogy a kevesebb cukortartalmúak közé tartozik.


De amúgy meg ne rizsen és tojáson élj csak, egyél változatosan.

2022. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ma sajátkészítésű sajtburgert ettem egész nap, összesen 12darabot és teljesen belefértem vele a kiszámolt étrendembe.
2022. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A meggyben is több a cukor?
2022. máj. 22. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan milyen l9gika mentén jutottál el a tojás és a rizs mellett a cseresznyéhez? Vagy a meggyhez?
2022. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Akkor ezt tegyük tisztába. Edzés mellé egy fehérjedús de változatos étrend kell, ami egészséges és nagyon nem áll meg a rizsnél.

Minden etkezésedben legyen sovány fehérjeforrás: sovány hús (szárnyas combja, melle + karaj + 7 szazalekos serteshus + magas hustartalmu sonkak + light virsli), túró, tojás, ricotta, cottage cheese, kefír, joghurt, sovány sajt, tonhal stb

Legyen minimális zsírforrás: pici olaj amin megpiritod a hust, negyed avokado, turo, sajt, tojas, tonhal, tejtermékek, olajos magok, mandula, szezam, mogyoro stb

Legyen komplex szénhidrát: tk kenyér, tk tortilla, wasa kenyér (nem abonett vagy pufirizs), bármilywn zöldség, huvelyesek, bab, borso, kukorica, bulgur, köles, hajdina, rizs stb

Valamilyen vitamin, ásványi anyag forrás, de itt már nyertél ha van zöldség vagy gyümölcs az étkezésben


Gyümölcsöt lehet enni, pirosakból pl eper, cseresznye akár 20 dekát is simán. Ha utána hamar éhes maradsz,akkor egyél mellé zsír és fehérjeforrást. Az mindig igaz hogy ha a ch, feherje, zsir egyutt van akkor lassabb a felszivodas, tovabb lakat jol. Gyumolcs amugy jo uzsinna de ha akarsz, egyel melle par szem mandulát vagy tegyél rá egy teáskanál mogyoróvajat.


Na szóval a fentieket mind eheted, nyilván a célnak megfelelő mértékkel.

2022. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5 édesszájú vagyok, bár az utóbbi időkben nem nyúltam édességekhez.


Meggy, vagy eper lenne az ideális

2022. máj. 22. 21:15
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm a választ
2022. máj. 22. 21:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor inkább eper
2022. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyél meggyet meg epret, számold bele a kalóriakeretedbe, problem solved.
2022. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!