Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha lelassult az anyagcsere,...

Ha lelassult az anyagcsere, nem történik egy hónapja fogyás hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Emeljem kalóriát vagy pihentessem a mozgást vagy mi a teendő? Elkezdtem szedni emésztéssetkentőt de nem használ ... :( nem járok többet wc-re sem mint előtte.

Az utolsó 5 kg van hátra



2022. máj. 28. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az anyagcsere nem egyenlő azzal, hogy hányszor jársz wc-re ;)

Az utolsó pár kiló megy le a legnehezebben, ilyenkor kell kitartónak lenni. A kalóriát nem csökkenteném, inkább picit többet mozognék és várnék türelmesen :)

2022. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahogy az előttem szóló is mondta ez nem feltétlen függ össze a nagy wc-vel. a kalóriát ne csökkentsd le 1500-1600 alá ha sportolsz semmiképpen se. inkább többet mozogj. Egyébként a súly aokmindentől függ: mennyit voltál wc-n, mennyi vizet tart vissza a szervezeted, ha nő vagy akkor menstruálsz e éppen és a társai. Ne add fel, és kitartást. Egyébként a súly nem minden. Én 48kg-mal nagyobbnak néztem ki mint most 50-nel, mivel több rajtam az izom mint akkor (169-170 cm-es 16 éves lány)
2022. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó 5 kg mindig a legnehezebb. Vagx hozzázsoktál a kalóriához vagy nem vagy deficitben.

Vagy mozogj tobbet,pl heti plusz egy karido

Vagy kiprobalhatsz egy nap csalonapot. Egeszseges kajakbol nagyobb mennyisegek, ne szamold. Ilyenkpr beindul a t3 t4 hormon termelése és segít visszaállítani sz anyagcserét. Másnap vissza a normál étrendre

2022. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy érdemes tovább erőltetni.

Nekem az utolsó 3kg nem megy le. 5 hónapja állt meg a fogyás, szóval már nem is fog. De már nem is érdekel, koplalni emiatt biztos nem fogok ( nem tudok és nem is akarok). Heti 10 órát sportolok, ennél többet mozogni pedig se időm, se kedvem, se energiám. Elfogadtam és ennyi.

2022. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!