Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi az amiben a legtöbb kalória...

Mi az amiben a legtöbb kalória van és a legkönnyebben emészthető?

Figyelt kérdés

A zsírokkal viszonylag jóban vagyok, viszont paleo diétát folytatok az IBS-em miatt (ami így teljesen tünetmentes lett)

Most elkezdtem újra edzeni és szeretnék több kalóriát bevinni, mert észrevettem, hogy 1500 körül mozgok csak.

63kg vagyok és elég jó erőben voltam talán a genetikám miatt (130kg deadlift egykezes húzodzkodás stb.. )

Az emésztésem miatt abba kellett hagyni az edzést. Amúgy is naggyon nehezen izmosodtam, de most egyenesen lehetetlennek érzem, hogy így kell ennem.

Előre is köszi a segítséget



2022. júl. 16. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legkönnyebben emészthető dolgok érdekelnek akkor a növényeknél kell szétnézned, itt pedig az olajos magvakat mondanám a legkalóriadúsabbaknak. Dió, mogyoró, földimogyoró, kesudió, pisztácia, mandula ezek jutnak hirtelen eszembe. Utána szerintem a glükóz tartalmú gyümölcsök vannak amik még nagyobb kalóriamennyiséget jelentenek. Ide tartozik pl a sárgabarack, őszibarack, szilva, füge. Ezek viszonylag gyorsan meg is emésztődnek.
2022. júl. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Méz
2022. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!