Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a lencsére tettem fizet...

Ha a lencsére tettem fizet hogy puhuljon és utána merem le, akkor az kB 100g mennyi kalória?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem lemerni nyersen, de így gondolom más a 100g kalória, ilyenkor kevesebb lesz, nem? Hisz vizet szívott fel.

De lehet hulyeseget mondok.



2022. júl. 27. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyire főzted szét? kb. ugyanannyi vizet felszív még... Tehát ha főve 100 g az valójában 50 g lehetett szárazon.
2022. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak vízbe tettem hogy puhuljon, még most fogom megpiritani és megfozni. Ha csak vízbe tettem kB. 4 órára akkor hogy számolja?
2022. júl. 27. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
pontosan lehetetlen megmondani. Ha ránézel a lencseszemre, láthatod, hogy kétszeresére vagy jobban dagadt meg....
2022. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1.4 szeres volt egyszer mikor lemértem
2022. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Írd be úgy a kaloriabazisba (weboldal) hogy FŐTT lencse.


Egyébként én pont attól híztam meg a karantén alatt tavaly és most koplalok szinte már hogy végre lefogyjam a lencse-hájamat.

2022. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

100 gr FŐTT lencse : 116 kcal


Nulla zsír, szénhidrát 20!!!, feherje: 9

2022. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!