Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elrontottam a diétát?

Elrontottam a diétát?

Figyelt kérdés

Szóval reggelire ettem dinnyét, 1 barackot és joghurtot. Ez 200 kcal

Ebédre sütőben sütöttem ki nuggetset olaj nélkül rizzsel. Ez 600 kcal

Vacsorára viszont nem akartam lemenni boltba vásárolni itthon pedig semmi nem volt, csak egy fél baconos sajtos papucs és egy egész virslis papucs és azt ettem meg... Ez hány kcal lehetett?


2022. júl. 29. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy napon semmi nem múlik. A heti összkalóriabevitel számít. Ha egyetlen napon nem vagy kalóriadeficitben, de a többi napon igen, akkor semmi probléma nem fog történni.
2022. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nem fogok belemenni kalóriatippelgetésbe, illetve nem tudom a súlyodat és a magasságodat, de szerintem még azzal a kettővel is valószínűleg okés vagy. De amúgy tényleg nem egy napon múlik, egy nappal nem rontasz el semmit sem.
2022. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem, de nem is ez a jó diéta, amit csinálsz. Inkább a cukrot fogd vissza, több fehérje és akár zsiradék legyen.

Tkp szemét kajákat eszel: nuggets, rizs, valami vacak péksütemény. Tápanyagnak kevés, haszontalan, amit írsz. A legjobb még a gyümölcs volt az egészből. Teljesen új elvekre tedd át a diétádat. Keresd az intermittent fasting - részleges böjt kifejezéseket, a cukormentes megoldásokat. vastagbel.hu honlapon nagyon sok jó infót találsz.

2022. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy rontottad el.. 1 nap nem a világvége, holnap csináld úgy, ahogy eddig.

Vagyis, ne úgy csináld, ahogy eddig, hanem jobban..

Ez kb. durván 1200 kalória körül van, ami nagyon kevés, feltéve, ha nem 8 éves vagy, de gyanítom, hogy nem.


Egyél többet, mert nem hiszem, hogy ilyen keveset kell enned. Ezzel csak éhezel. (még akkor is, ha te ezt nap közben érzed, azaz nincs éhségérzeted)

2022. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, nem 1200, inkább 1300-1400 körül, de ez is rettentő kevés.
2022. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
A gyümölcsök kívűl semmi egészségesen nem ettél.. Ráadásul a fehérje bevitele kb nulla, szinte csak szénhidrátot ettél, ez alapból rossz
2022. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod elrontani, mert ez nagyon kevés, az viszont tény, hogy ennyi kalóriából mennyiségben, minőségben is sokkal többet ehettél volna.

Hány kg vagy, hány cm, nemed?

2022. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Eleve rossz volt amúgy is.
2022. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A fehérje teljes hiánya tényleg durva. Diétának nem is nevezhető
2022. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!