Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a szintentartasom 1850...

Ha a szintentartasom 1850 kaloria, es en 1300 kaloriat eszek minden nap neha neha edzessel, akkor ha elertem a kivant testsulyt es elkezdek ujra szintentartasnyi kaloriat enni, jobban fogok hizni mert a testem azt hitte hogy eheztem?

Figyelt kérdés

egyik ismerosom azt mondta kevesett evett sok tornaval aztan amikor abbahagyta nagyon sokat felszedett es azt mondta azert mert "ehezett" a teste ezt eszrevette es amikor ujra elkezdett tobbet enni konnyebben jott fel a zsir mert raktarozta a teste, akkor is ha ez a szintentartasos keretben benne volt.

ez igaz?


(74kgrol indultam, most 67 vagyok, 60ig megyek)


szoval ha elertem a 60at es elkezdek szinntentartasnyi kaloriat enni hizni fogok?


2022. aug. 1. 17:19
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekel.
2022. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Igen, hamar visszahízol a testednek kényelmes súlyra, velem is ez volt.
2022. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha elérted a célsúlyodat, akkor utána lassacskán emeld fel a kalóriakereted, ne pedig rögtön 1850-re emeld. Aztán közben figyeled mi a helyzet, és addig növeled a kalóriákat lassan, amíg már nem fogysz vele.
2022. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okes koszonom
2022. aug. 1. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen igy van de majdnem. Ha eléred a celodat, mivel kisebb lesz a tested, ezert nem 1850 lesz a sultyratasi kaloriad, hanem kevesebb, pl 1700 korul. Fogyás utan pedig fokozatosan emelve eddig el tudsz menni anelkul hkgy hizzak es ha minden nap ennyit eszel, meg fogod tartani a sulyod.


Az ismerosod valoszinuleg sokkal tobbet evett mint kellett volna

2022. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!