Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges hogy nem fogyok?

Lehetséges hogy nem fogyok?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja elkezdtem a kalóriadeficitet, illetve a heti 6 edzést intenzíven. Mindig nagyon figyelek, hogy mennyi kalóriát viszek be. 69 kiló voltam mikor elkezdtem és ez egy hónap alatt vagy nem változott, vagy néha még fel is ugrik 70-re. Mitől van ez? L.

2022. aug. 4. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszívták magukat az izmaid. Gondolom most fejlődnek. 1-2 hónap múlva a mérlegen is fixen látszódni fog. Kitartást addig.
2022. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Én meg fogyok. Én az én stabil súlyomból – nem tudom, hogy maguk engem püffedt embernek vagy pocakosnak ismertek-e, nekem éveken át stabil súlyom volt. Ez nem orvosi titok, mert nem ott méretzkedtem. Nekem az a bajom, hogy az agyam örökké forog, és az is energiát kíván. Én nem a pocakomból fogytam. Az orvosnak mindig bevallom, hogy amióta abban a helyzetben vagyok, hogy nem tudok beszélni, mert hiszen ahhoz képest, hogy milyen rossz állapotban vagyok, lábon járok, de ez számomra nem teljesen veszélytelen, mert nekem olyasmit is kell mondanom, amiért felelek.
2022. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig reggel mérd, wc után, evésivás előtt
2022. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: mindig akkor szoktam
2022. aug. 4. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettes válaszoló halandzsáját érti valaki? :D
2022. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Arnold277 ***** válasza:
29%

Annyi történt, hogy izmosodtál, még ha nem is látod magadon. Kezdőként lehetséges kalóriadeficitben is izmot építeni. Ne a mérleg legyen a fő iránymutató, hanem a tükör!

Másik opció, hogy csak hiszed hogy deficitben vagy, de nem. De mit edzel egyébként?

2022. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Napi szinten is 1-2kg-ot ingadozik a súlyod, ehhez hozzávéve, hogy intenzíven és sokat mozogsz, ami miatt az izmaid vizesebbek, glikogén tartalékolnak; máris reális, hogy nincs látványos tömegváltozás egy hónap alatt.
2022. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!