Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem látok a hasamon...

Miért nem látok a hasamon változást?

Figyelt kérdés
kb. 3 hónapja kezdtem el a kalóriadeficitet és mellette az edzést. 75 kilóról kezdtem, most 65 vagyok, tehát 10 kiló ment le aminek nagyon örülök, ha belenézek a tükörbe a combjaimon látom is a változást. viszont a hasam kb. még mindig akkora amekkora 3 hónapja volt. ez mitől van? mindig figyelek hogy nehogy túl lépjem a napi kalóriát (1400-at eszek egy nap). tudom hogy nincs olyan hogy helyi fogyás, de ha esetleg tudnátok mondani pár gyakorlatot amitől erősödik a hasizom, azt megköszönném :)

2022. aug. 11. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Midnenkinek más a teste, máshonnan megy le először a zsír. Sokaknak a hasról utoljára.

Illetve ha csak deificitet tartasz de nem eszel egészségesen akkor állandó puffadásod is lehet

2022. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
És ez tuti biztos hogy hasról nem fogytál? Megmérted centivel vagy csak szem mértékre állítod? Mert szerintem biztos hogy onnan is fogytál valamennyit csak nem olyan látványosan mint combról.
2022. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!