Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő alatt lehet 15...

Mennyi idő alatt lehet 15 kilót fogyni napi 500 kalória bevitelével, ha az alapanyagcserém 1400 körüli?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 17:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet sehogyan sem, mert előbb adod fel vagy leszel rosszul, mint hogy idáig eljuss.
2022. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mar megirtak, hogy 500 kaloria keves.
2022. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Olyan beteg leszel 500 kalórián, mint az állat.
2022. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 qkker1 ***** válasza:
100%
Magasságod? Súlyod?
2022. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
163 cm, 55 kg vagyok, és tudom, hogy a BMI-m alapján a normál kategóriába tartozom, de nagyon utálom az alakomat és jelentősen rontja az életminőségemet az önbizalomhiány.
2022. szept. 18. 19:47
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Tökmindegy. X/2 idő alatt utána visszajön 30.
2022. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én anno fiataln hülyeként egy teljes hónapig ettem napi 800 kalóriát. Nem viccelek, egy teljes hónapig össz-vissz 800 kalória. Alapvetően két hónapig terveztem csinálni, de aztán félúton abbahagytam, mert a szervezetem annyira megsínylődte a baromságomat, hogy vezetés közben elájultam, és a kórházban ébredetem. Úgyhogy azt javaslom, hogy több 500 kalóriás kérdést már ne írj ki.
2022. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

163 centivel van 55 kilód, és te akarsz 500 kalóriás auschwitzi diétát tartani? Öngyilkossági hajlamaid vannak, vagy mi? Neked súlyos pszichés problémáid vannak, úgyhogy fel kéne keresned egy szakembert. Hány éves vagy?

Mi amúgy az elképzelés, ha 55 kiló helyett majd 45 kiló leszel, akkor jobban fog tetszeni magadnak az "alakod"? Jobban járnál, ha egy szintentartó kalóriabevitel mellett elkezdenél edzeni, erősíteni, és akkor talán tényleg lehetne változást elérni önbizalom terén, mert így csak egyre mélyebbre ásod magad a testképzavarban.

2022. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
26%

A 15 kg súlyfelesleg teljes koplalás mellett kb. 2 hét alatt érhető el. A koplalás 3. napjától spontán izomremegések lépnek fel, megszűnnek a bélmozgások, leesik a vércukor szint és ájulások lépnek fel, teljes elerőtlenedés stb. Teljes munka- és mozgásképtelenség.

Pár évvel ezelőtt volt egy sorozat valamelyik tv adón Csupasz túlélők címmel, ahol (kísérletképpen) pénzért vállalkozó önkénteseket tettek ki lakatlan trópusi területekre, ahol nekik kellett volna megteremteniük az életben maradásukhoz szükséges minden feltételt, beleértve az éjszakázást a közel 0°-ra lehűlő környezetben és az élelem szerzést az őket körülvevő természetből. Mivel csupaszok voltak, ezért alacsony környezeti hőmérséklet mellett nagy volt a test hőleadása, viszont a szűkös növényi táplálék és a pár féreg, csiga, esetleg hal, rovarlárva elfogyasztása mellett ténylegesen éheztek is, ezért volt köztük, aki 15-20 kg-ot is fogyott 21 nap alatt.

2022. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jobb alakod, ha ilyen drasztikusan lecsökkented a napi beviteledet. Összeszottyad a tested, enervált leszel, minden erődet az éhség fogja melemészteni, majd rosszul leszel, és hasonlóan jársz, mint szegény nyolcas. Ne csinálj hülyeséget! 40 kilósan alultáplált lennél. Ha jobb alakot akarsz, kezdj el sportolni!
2022. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!