Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogyhatnék kalóriaszáml...

Hogyan fogyhatnék kalóriaszámlálás és túlzottan szigorú diéta nélkül?

Figyelt kérdés
Nem, nem egy újabb könnyű út kereső vagyok, sajnos túlzottan is belemélyedtem a diéta világába, így 1 évig tartó folyamatos sportolás, és 500 kalóriás diéta után kórházba majd pszichiátriára juttattam magam. Félek, hogy ha megint számolni kezdek, vagy tornázni megint átbillenek a ló túloldalára, viszont egy pár kilótól szívesen megszabadulnék. Mentális és gyakorlati tanácsokat is szívesen fogadok, hogy megelőzhető legyen a baj.

2022. nov. 5. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez fejben dől el. A sport nem fog ártani. Ami neked ártott hogy koplaltál! A kalória kalkulátor amennyit ír annyit egyél!

Máshogy ez nem megy.

2022. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
rendszeres és kitartó sportolással.
2022. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj a testedre!

Egyél akkor, és annyit, amennyire éhes vagy.

Illetve minden étkezésedben legyne fehérje, komplex szénhidrát és rost is.

Egyébként kell egyáltalán fogynod, vagy testképzavarod van?

2022. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, hogy kell, kb 5 kg-t.
2022. nov. 5. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj a hibádból.


Mint ahogyan az 1#-es is írta: Minden fejben dől el.


Próbálkozz vele újra, de most ne 500 kalóriát egyél (500 kalória nincs 1 étkezésem..), hanem minimum 1600-at..

2022. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sose várd meg, míg túlzottan megéhezel, sose egyél teljes jóllakottságig. Táplálkozz egészségesen, változatosan, egyél elegendő gyümölcsöt, zöldséget, jó minőségű fehérjét, teljes értékű szénhidrátokat. Igyál elég folyadékot, ami energiamentes legyen, leginkább víz. Amennyire lehet, nyugodt körülmények között, lassan, odafigyelve egyél, alaposan rágd meg az ételt.

És természetesen sportolj, mozogj eleget.

Ha odafigyelsz a tested jelzéseire, mértékletes vagy, nem koplalsz, nem nassolsz unalomból és hasonlók, akkor az egészséges, normál testtömeg be fog állni, és könnyebb is hosszú távon megtartani.

2022. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!