Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel mit tudnék csinálni?

Ezzel mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

1400 körül van a napi kalóriabevitelem de ebből általában csak 1000-et vagy kevesebbet fogyasztok el naponta.

Nem direkt, eszek normálisan, de egyszerűen mindig ennyi jön ki, ez probléma?

jan. 19. 18:40
1 2
 1/19 kékszemükegyetlenség válasza:
Nem hiszem,hogy probléma.Miket és mennyit ezsel mennyiségileg?
jan. 19. 19:40
 2/19 A kérdező kommentje:

Zöldségeket, gyümölcsöket, húsokat, tojást is pl, leveseket, főzelékeket, edeset is szoktam pl turorudi vagy pár db keksz, kiflit kenyeret.

5x eszem egy nap de ebből a tízórai pl a turorudi, uzsonnara pedig gyümölcsöt.

Ennél többet viszont már nem bírok enni, de mindig kevesebb jön ki mint 1400

jan. 19. 19:49
 3/19 kékszemükegyetlenség válasza:
100%
Ahogy látom elég vegyesen eszel,és bőven elég az 5x étkezés.Esetleg azt csinálhatod ha nagyon szeretnéd tartani a kaloria számot (bár ennyi deficit bele is fér szerintem),hogy valamiből egy picit többet eszel.
jan. 19. 19:53
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen igyekszem nem egyhangúan enni, mert arra hamar raunnek és nem is tenne valami jót szerintem.

Gondolom amúgy akkor lenne ebből probléma, hogy kevesebbet eszem 1400-nál ha levesen, zoldsegen meg hasonló kajakon élnek egész nap, magyaran nem lenne változatos.

jan. 19. 20:07
 5/19 anonim ***** válasza:

Fogysz tôle hosszútávon? 1-2 havonta?

Ha igen, és nem akarsz fogyni, akkor többet kéne enned.

jan. 19. 20:10
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, most kezdtem el igazából egy hete, ennyi idő alatt tuti nem fogyok.

Fogyni szeretnék amúgy, de nem akarom megbetegiteni a szervezetem ha esetleg ez káros, hogy csak ennyit viszek be

jan. 19. 20:12
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem amikor valakin felesleg van, akkor lehetetlen, hogy hirtelen elkezd éhezési kalóriát enni, és azt mondja, hogy egyszerűen nem bír többet enni. De bírsz, hiszen valamitől feljöttek a kilók.

Szóval ilyenkor vagy rosszul számolsz, vagy becsapod magad.

jan. 19. 21:21
 8/19 Flagstaff ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy jól számolsz? Hogyan számolod ki pl. a kekszek kalóriáját?
jan. 19. 21:49
 9/19 anonim ***** válasza:

Nézegesd a testsúlyod néhány naponta, reggel, ugyannanyi ruhában, ürítés után, evés elôtt és jegyezd le minden alkalommal. Néhány hét után írd meg, fogytál-e.

Ha fogytál, akkor jól számoltad, és örülj, hogy nincs nagy étvágyad.

Simán lehet, hogy az egészséges kajából nem bírsz annyit megenni (nekem is így volt, pedig nekem tömegelnem kell).

jan. 19. 21:51
 10/19 A kérdező kommentje:
Régen sem bírtam sokat enni, csak nem mozogtam.
jan. 19. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2023, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!