Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Yaziósok!! Ti levonjátok a...

Yaziósok!! Ti levonjátok a lépésekkel elégetett kalóriát?

Figyelt kérdés

Általában napi 10-13 ezer lépést teszek meg. Még az elején átlagos/közepes napi aktivitást adtam meg a kalóriák kalkulálásához. Azért nem szoktam levonni a lépésekkel elégetett kalóriát, mert szerintem már benne vannak a napi deficitemben amit a napi lépésekkel elégetek.

A sportokat/edzéseket amit direkt csinálok azt mindig naplózom.

Jól csinálom hogy nem írom be, vagy be kéne, mert akkor tobb kcalt kene ennem?



2023. jan. 23. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Be kellene írni
Jól csinálod, nem kell beírni
23 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én se szoktam beírni, de szerintem igazából mindegy hogy most konkrétan beírod vagy sem, a lényeg hogy ha a mostani fogyási tempód neked megfelel, akkor jó ez így. Viszont ha túl gyorsan fogysz, akkor valamennyivel egyél többet.
2023. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell, az sztem megfelel az atlagos napinak. Meg ugyis csak korubeluli erteket kapsz ami nem is igaz mindenkire. Pl en 25-30 korul szoktam. Heti 4x13 ora nehez fizikai melo melett 4x1,5 orat edzek. Bejeloltem a legnagyobb aktivitast amit lehet, kitoltottem mindent es ami szerinte tomegnovelesre eleg az a valosagban nekem max szintentartasra, de meg arra se eleg...
2023. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2023. jan. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. jan. 24. 12:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!