Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Heti 3-4x egy órás Rubint...

Heti 3-4x egy órás Rubint Réka torna elég a fogyáshoz? Kalóriadeficit mellett?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Kalóriadeficit mellé semmilyen mozgás nem kell.

Más az, ha csak úgy tudod elérni a deficitet, hogy mozogsz is.

2023. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha kalóriadeficit van, akkor fogyás is van. A mozgás ettől függetlenül az egészséges élet alapja, ezért heti 3 céltalan Rubint Rékás igénytelen ugrálgatás helyett valamilyen igazi és minőségi mozgásformát, vagy sportágat is választhatnál, amit hosszútávon is szívesen végeznél, benne pedig folyamatos fejlődést érhetnél el.
2023. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

#1


Az oké, hogy kalóriadeficit elég a fogyáshoz, de ilyet mondani, hogy mozogni nem is kell...

Már csak az egészsége érdekében is mozogjon legalább 30 percet egy nap, és ne a kanapén dögöljön egész nap.

2023. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

3, a tény tény marad.

Kalóriadeficittől fogysz, nem a mozgástól.

Az teljesen más kérdés, hogy mi az egészséges vagy hogy mozgással tudsz emelni a fogyáshoz szükséges kalóriakereteden.

Ha többet mozogsz, többet ehetsz fogyás mellett is, de ettől még fogyni fogsz akkor is, ha nem tudsz vagy nem akarsz mozogni, de megvan a kalóriadeficit azáltal hogy kevesebbet eszel.

2023. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Jó a Rubint Réka és a hozzá hasonlók. A kezdőknek jó. Nem mindenki akar egyből súlyzózni. De lehet később se kell, attól függ, mi a célod.
2023. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Elég. Viszont legtöbben ott cseszik el, hogy nem maradnak deficitben, aztán döngő léptekkel közelítenek a hálószoba felé
2023. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
67%

Én úgy fogyok január eleje óta, hogy reggelire és vacsorára csak keveset eszem, két szelet abonett, megpakolva túróval, kis felvágottal, mellé kígyóuborka, saláta, miegyéb, ebédre meg hús és valami zöldségköret + saláta de sosem sokat, tízórai+uzsonna pár marék hántolt szotyi. Ezen kívül semmi cukor, és nagyon minimális liszt. Krumpli, tészták, kenyér off. Nassolás off. Sörözni augusztus óta nem szoktam, más okból kifolyólag, és az is már meglátszott. Nem egyszerű, önuralom és támogató közeg kell hozzá, de egyelőre működik, életemben ilyen hosszan még nem tudtam tartani diétát.


December közepén 90 kg voltam, most 81 kg vagyok, szépen lassan, napról napra, de folyamatosan fogyok. Mozgás egyelőre semmi, a terv az, hogy 80 kg alatt elkezdem - szabadtéri kondipark vagy futás, még nem tudom. A cél 75 kg alá jutni.


Rubintréka és a többi "guru" totálisan felesleges. Fejben dől el, a fogyás 70%-a az étkezésen múlik, hogy odafigyelsz, mit eszel és mennyit.


Hajrá!

F32/178cm

2023. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!