Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen ételeket ehetek, ami...

Milyen ételeket ehetek, ami nem hizlal és nincs benne saláta, káposzta és ehhez hasonlóak?

Figyelt kérdés

169 cm vagyok és 68 kg. Szeretnék ledobni 8-10 kilót. Milyen “fogyókúrás” ételeket ajánlotok, amiben nincsen saláta, káposzta és ilyesmik, mert sajnos borzasztóan megutáltam kb. 3 éve és rá sem bírok nézni.

És hány kalóriát fogyasszak el szerintetek egy nap? Hogyan érdemes kezdeni a fogyókúrát, diétát?



2023. márc. 9. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha tisztában vagy a kalóriák szerepével, akkor tudod, hogy nincsen hízlaló étel, és nincs nem hízlaló étel sem. Minden attól függ, hogy mennyi a kalóriabeviteled. Ha kalóriatöbbletben vagy, akkor minden étel hízlal, ha meg nem vagy kalóriatöbbletben, akkor semmilyen étel nem hízlal.
2023. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Hízlal sincs, csak hizlal van. Kezdjük már a helyesírással.


Lecsó, főzelékek, roston húsok, toroskáposzta (oké, tudom, de ez rendes kaja), levesek, köretnek karfiolrizs, stb.

Zöldségevés nélkül nagyon nehéz fogyni. A bolti salátakeverékeket én is utálom, jellegtelen, ízetlen az összes. Ha majonézezed, akkor olyan erővel rántotthúst is ehetsz. Esetleg csinálj magadnak te salátát, csak mondjuk paradicsom-paprika-lilahagyma-alma-uborka, meglátod, teljesen más a boltikhoz képest és mivel jóval lédúsabb, öntet sem kell.

2023. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És mennyi kalóriabevitelre van szükségem a fogyáshoz? Ebben tudnátok segíteni?

2023. márc. 9. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a Yazio nevű alkalmazást. Kiszámolja neked mennyi kalóriára van szükséged és recepteket is találsz ha nem tudod mit egyél.
2023. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!