Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan lehetne feszesíteni...

Hogyan lehetne feszesíteni rajtuk?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori: kalóriadeficittel lefogytam 16 kg-ot 7 hónap alatt, aminek nagyon is örülök, sokkal jobban érzem magam. Ezalatt az idő alatt nem igazán sportoltam, néha kijártam futni illetve nagyon sokat sétáltam. Vékonyabb lett a karom, combom is viszont mint a kettő eléggé plöttyedt. Tudom hogy izmot kéne építenem, valamennyi van is a karomon, viszont azt nem szeretném hogy nagyobb legyen és ha izmot építek akkor ez valószínűleg be fog következni. Esetleg valaki tudna segíteni/felvilágosítani ezzel kapcsolatban?

2023. márc. 11. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Az izomépítés nem két hét alatt történik és egy hónap alatt se tudsz olyan nagy izmot építeni magadnak, mint gondolnád. Kezdj el erősíteni és meglátod, hogy mennyire lesz hatásos számodra.
2023. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!