Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az ilyen Christina Pucean...

Az ilyen Christina Pucean féle alak fenntartásához koplalni kell, vagy ezt fent lehet tartani egészséges életmóddal meg edzéssel nem is?

Figyelt kérdés
Nyilván most olyanra gondolok, aki nem olyan "fajta", mert vannak olyan lányok, akik rengeteget esznek, még sem híznak, de én most nem az olyanokra gondolok.

2023. ápr. 6. 01:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell koplalni, miért kéne?
2023. ápr. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem ahhoz inkább szilikon kell, semmint koplalás.
2023. ápr. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 NTBS ***** válasza:
100%
Inkább kezelések.t
2023. ápr. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. ápr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg botox és szilikon, valamint normális mennyiségű evés, mozgás.
2023. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Photoshop 👍
2023. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os nem az. Igazából tény hogy rengeteg plasztikai beavatkozása volt, de hát akkor is milyen vékony, főleg a karja. Én kb 65 kg vagyok, és 170 cm, de ilyen vékony szeretnék lenni. Meg én is szeretnék plasztikai műtéteket, főként miatta kaptam kedvet hozzá, mert olyan szép.
2023. ápr. 6. 09:30
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 nyilván ahogy érzed, de kb fogadni merek, hogy szebb vagy nála. A szép plasztika véleményem szerint, amin nem látszik, hogy az. Pl Hoyeon Jung, a Squid Game női főszereplője. Totál szét van szabva az arca, de mégsincsenek eltúlzott vonásai. Az más kérdés, hogy az anorexiába igen erősen belecsúszott. Akit te írtál, arról kilóméterekről látszik, hogy plasztikázott. Nem szép munka. Ettől függetlenül nyilván azt teszel, amit csak akarsz, hiszen a tetested. Viszont továbbra is vallom, hogy egy minimális edzéssel, normális étrenddel ezerszer szebb tested lehetne (a közízlés szerint, nyilván).
2023. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mellplasztika - 2M

Orrplasztika - 2M

Fox eye, szemhéjplasztika, folyamatos botox és ajaktöltés, műszempilla, arcápolási rutin ezek után már aprópénz, de egy misit el lehet arra is költeni. Rád szakadt a nemzeti bank?


Amúgy ez a csaj ronda, vicces, hogy pont a karját emeled ki, ami meg aztán pláne említésre se méltó, a pallacsintasütőt se tudná felvenni, olyan gyenge.

2023. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Bolond vagy te kérdező, csak nem forogsz. Majd kinövöd...
2023. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!