Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy 170 centis nőnek napi...

Egy 170 centis nőnek napi szinten hány kalóriát kell bevinnie, hogy 2 év alatt 70 kilóról 100 kg fölé hízzon?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
A bmr felett kb 300kcal extra/nap
2023. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1.


300 kcal? Tehát akkor elég az alap szükségtelen felül megenni egy zacskó csipszet mindennap és 2 év alatt ilyen szinten el lehet hízni?


Amúgy laikus vagyok, csak van egy ismerősöm, akit 2 éve nem láttam személyesen és ez történt vele…


Gondoltam, hogy valamilyen EÜ problémája vagy lelki problémája lehet, amúgy régen egy olyan szépség volt picit túlsúllyal is, ami nagyon ritka, tízezerből az egy, ezért is lepett meg ez a hízás.

2023. ápr. 13. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen eleg..itt inkabb arrol van szo heti, havi szinten ereszti el magat az ember hosszu tavon. az hogy 1-szer 1-szer megeszel egy zacsko chipset vagy tobbet az aznapi kcal szintednel az nem gond. a baj a rendszeresseg hosszutavon.
2023. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
elozo vagyok. nem kell eü problemanak lenni...most covid alatt eleve sok ember hizott meg. az eletstilus megvaltozott, lelassult az emberek tobbet voltak otthon...tobbet ettek kevesebbet mozogtak. enis hiztam vagy 5 kg-ot amit mostanra sikerult vegre lemozognom
2023. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze, de 5 kg +, azért más mint 30+ (lehet van az 40 is).


Én alacsony férfi vagyok és vékony, de össze vissza eszem, egyik nap bőven BMR fölött, majd két napig alatta, mikor hogy… És nagyon gyors az anyagcserém.

De pl. apukám elég magas 185 centi, most fogyott le 96 kilóra, de neki is van még így is pocakja… Na és ez a nő akivel most megint találkoztam, 170 centivel még apámnál is nehezebb.

Nem azért, de ez már szerintem elég brutális és BMI alapján nem is túlsúly, hanem elhízás.


De nem ítélem el és egyébként ezt a nőt is, még így is szépnek találom, de szerintem tuti van annak valamilyen konkrét (vagy akár több konkrét) ha valaki 2 év alatt ennyit hízik…

Amúgy Ő is a covidra hivatkozott, de szerintem ehhez nem elég a covid.

2023. ápr. 13. 12:21
 6/9 A kérdező kommentje:
oka*
2023. ápr. 13. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

1kg zsír kb 7700kcal

Ez kb 31db snickers szelet (45gmos) tehát ha annyit eszel és mozgol, mint amennyit elégetsz egész nap akkor napi egy extra csokival kb 1 kg zsírt hízol

2023. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
0%
Fokozatosan többet, az egyenletes hízásért.
2023. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Igaz én terhes voltam és akkor már 85-ről indultam, de előtte 2 évvel 65-70 kilóról indultam (azóta újra visszafogytam).

Szóval a lényeg, hogy én például esténként ettem, plusz nassoltam. Sok sajtot ettem, chips, csoki, ropi szinte minden nap. Így nem volt nehéz magamra szedni a plusz 35-25 kilót. Egyszerűen teljesen egészségtelen életmódra váltottam. Volt, hogy egész nap megettem egy szendvicset, aztán estére fagyasztott pizza, fél tábla csoki. Kalóriában szerintem napi 3000-4000 körülre tippelném a napi adagot.

2023. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!