Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kenyér helyett ami ugyanolyan...

Kenyér helyett ami ugyanolyan finom?

Figyelt kérdés
Kérlek ajánljatok nekem valami olyan kenyeret,ami ízre hasonló mint a fehér kenyér csak kevesebb kalória. 158 cm ülő munkát végző harmincas nő vagyok,két gyerek után, tehát minden kalóriát meg kell gondolnom amit beviszek különben nagyon hamar tullepem a keretem. Sok mindenről lemondtam már,de a reggeli piritosom a tejes kávéval nekem a napindito. Egy jó nagy szelet kenyer viszont elég sok kalória. Ehetnek mondjuk fel szeletet is, de azzal meg nem lakom jól,meg ez az egy,amiről ha nem muszáj nem akarok lemondani.Tudna valaki valamit ajánlani?

2023. máj. 10. 18:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Purpur kenyér, ami nekem bejött. Nem terheli a gyomrot, mégis laktat. Csak rohadt drága.
2023. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
53%
A kenyér, az kenyér! Nem a kalóriában van a nagy különbség, hanem hogy mi a beltartalma (rozs, teljes kiörlésű, tönköly, hajdina, vagy zab stb.) Ezeknek sem alacsony a kalóriája, de lassan felszívódó, egészséges, nem úg ymint a fehér kenyér. Sajnos, a PurPur kenyérben cukor is van. Ha nem tudsz lemondani a kenyérről, edd meg (de ne fehéret!) és a többi étkezés már inkább zöldségből, gyümölcsből, fehérjéből álljon.
2023. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nem szeretem a más fajta kenyereket,próbáltam több fajtá,nem jött be. Ezért kérdem,hogy olyan van e ami ízre a fehér kenyerhez közelít,de mégis valamivel kevesebb kalória.
2023. máj. 10. 19:09
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
Cukor van neked az agyadba 😃
2023. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egyszerűbb volt elengedni, mint beépíteni. Zabkását reggelizek, és nagyon jól laktat.
2023. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

A helyedben nem akarnám sem lecserélni, sem elhagyni, inkább máshol spórolnék meg kalóriát. Már csak azért is, mert ha a reggeli nem esik jól akkor egész nap nyügös maradsz, meg nagy eséllyel elkezdesz nassolgani, mert hiányzik az az érzés, hogy rendesen reggeliztél.

Ami segíthet, ha beiktatsz valami intenzívebb mozgást, azzal el tudsz használni kalóriákat, és akkor jobban belefér egy normális reggeli.

2023. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%

Vegyél tortilla lapot és töltsd meg sok zöldséggel, hússal.


Én most az aldis proteines lapokat veszem, nem teljesen kenyér élmény, de jól megpakolva elég élvezetes így is

2023. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Végülis igaza van a hatosnak,ha a reggeli nem jó az egész nap rosszul indul. Zabkasat utálom, tortilla hús ilyesmi jöhetne,de nem reggelire. Nekem a reggeli kb 16 éves korom óta azaz uszkve 20 éve vajas pirítós plusz kávé,ha van időm,egy főtt tojás is. Nem szeretnék változtatni rajta. Kovászos kenyér tudtommal ugyanannyi kalória.
2023. máj. 10. 21:12
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
ez annyira nem rossz reggeli.. nem egy piritóstól fogsz elhízni. Sőt bármekkora az a szelet még annak is bele kell , hogy férjen a reggelibe.
2023. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
"Általában egy normál méretű, mintegy 25-30 gramm szelet fehér kenyérben kb. 70-80 kalória található." érted kb 100 kcal egy szelet kenyér.. magyarán bőven elmegy kategória
2023. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!