Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan kezdtetek a kaloriaszam...

Hogyan kezdtetek a kaloriaszamlalast?

Figyelt kérdés

Szeretnek kicsit jobban belemelyedni ebbe a temaba.


165 cm 47 kg nagyon oda figyelek amit eszem de szerintem sokszor elszamolom, alabecsülöm vagy tul sokat hiszek...


Leültetek Google ele es elkezdtetek kiirni a dolgokat? Hutore kiragasztani aztan mindig lecsekkolni?

Ha uton vagytok telefonon nezitek meg mi mennyi lehet kb ( ha eppen etteremben esztek...?)


Ez nekem borzasztoan macerasnak, neheznek tunik. De ha igy kellene elkezdeni akkor ez lesz.


Köszönöm a valaszokat.



#étel #kalória #kalóriaszámolás #kaloriaertek #nutritions
2023. máj. 17. 11:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
(Nö, 34 eves - ez kimaradt)
2023. máj. 17. 11:57
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
165 centisen 47 kilóval remélem, hogy tömegnövelési szándékkal kezdtél el kalóriát számolni, és nem fogyási szándékkal. Ezt azért tisztázzuk az elején!
2023. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem akarok fogyni...nincs etkezesi zavarom. tul sokat sportolok es keveset viszek be es meg vagyok sokszor gyozodve ez boveb eleg vagy ugy gondolom XY tul sok kaloria es a vegen kiderul nemis az.
2023. máj. 17. 12:02
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Kalóriabázis oldalra regisztrálj és használd mindennap, nagy segítség, hogy megtanulja az ember a kalóriákat.
2023. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Én is a kalóriabázist használom, nagyon egyszerű csak leméred amiket eszel, aztán beírod, mutatni fogja mennyi kalória, szénhidrát,fehérje,zsír.
2023. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 qborka ***** válasza:

Egyszer volt ehhez türelmem,olyan 13 évvel ezelőtt.


Konyhai mérleg

Papír,toll


A kcal és ch,zsír és fehérje értékeket a termék pl rizs,tofu csomagolásáról néztem vagy pedig egy kis könyvből dietetika eü.szakközép tankönyv illetve valami újság mellékleteként kapott kis füzetből.

Akkoriban nem ettem húst (tej,tojás ment), mégis zsírból volt gyakran a legtöbb.

2023. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Na ezért könnyebb a Kalóriabázis.
2023. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Dettó kalóriabázist használom. Hatékony segítség.
2023. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
+1 kaloriabázisra
2023. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

Kalóriabázissal az a szar, hogy bárki bármilyen fsagot beírhat, illetve tele van házi, leellenőrizhetetlen receptekkel, amit sokan kritika nélkül bekajálnak. Pl: 1 szelet rántott hús= xy.

És meg se fordul a fejében, hogy de hát nem mindegy mekkora az a hús, milyen a panír, sütőben vagy olajban sült...

És erre képesek alapozni.

Egyébként myfitnesspal-t használtam saját ill. ellenőrzött adatokkal.

~15 évvel ezelőtt volt egy "nagy" fogyásom (összvissz 10 kg, de ennél nem is volt több feleslefem), akkor találtam az oldalra, azóta is megvannak az adatok és most 2 gyerek után is ott vezettem. De elég volt addig, amíg rá nem állt újra a szemem

2023. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!