Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Cukormentes Túró Rudi fogyaszt...

Cukormentes Túró Rudi fogyasztása a fogyókúra alatt ajánlott, vagy sem?

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 25. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

"Nem mondom, hogy mellékes, de a cukros túró rudi még negatívabb."

Miért?

2023. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem az az egyszerű szabályom van, hogy az jó kaja diétához elsősorban ami kb ugyanannyi kalória mint ahány gramm, plusz mondjuk 20%. Szóval ha a jó kajából megeszel 500grammot az lesz kb 600 kcal és jól kitölti a gyomrod. Rossz tápértékű kajából viszont lehet hogy 100 gramm is 600 kalória tehát még éhes leszel, miután megetted és többet eszel akkor már lehet hogy ugyanaz az étkezés 1500kcal lesz.


100 g saláta kb 30 kalória, az elég jó. 100g cottage cheese 98 kcal, az is jó. 100g csikermell 120 kcal az is bőven jó. Ez a túrórudi 100g-re 235 kcal, az nem túl jó.

2023. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból nem jó folyton ilyeneket fogyasztani (szóval azért ne egyél meg napi 4-et), ha meg az ember megeszik valamikor egyet-egyet, akkor szerintem most annyira nem fog számítani hogy cukros vagy sem. Mármint, kalória szempontjából kb. ugyanaz, meg aztán sokan mondják, hogy az édesítőszer sem jobb, mint a cukor (nem vagyok ebben a témában tájékozott, én cukorbetegként az édesítőszeresre vagyok kényszerülve, szóval ez engem annyira nem is foglalkoztat). De szerintem ha az ember nem tucatszámra eszi, akkor a cukros és a cukormentes is rendben van. Nem ettől fog a fogyás múlni, a kalóriatartalmuk tényleg ugyanaz.
2023. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 NTBS ***** válasza:
Ha belefér igen.
2023. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!