Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Diéta után, hogy lehet visszaá...

Diéta után, hogy lehet visszaállni hogy ne hízzak?

Figyelt kérdés

Életmód váltásom már évekkel ezelőtt megvolt egészségesen étkezem de a súlyommal nem voltam elégedett ezért kifejezetten diétázni kezdtem ugyanazokkal a kajákkal csak számoltam a kalóriát és elég alacsony max 1000kcalt ettem ezt 4 hétig csináltam. Lefogytam, hogy emeljem vissza kalóriát, hogy ne hizzak esetleg még tovább fogyjak ha lassabban is de pár kilót?


Esetleg több sport is legyen?


Van valami tippetek?


Tudom, hogy ez nem egy jó kalória keret de ennél magasabbal nem tudok fogyni mert alacsony a súlyom.


160/51 vagyok most 56rol fogytam tehát 4 hét, 5 kg ami szerintem nem túl gyors fogyás amúgy az alacsony kalória ellenére se.



2023. máj. 27. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ne aggódj, 4 hét alatt nem fogytál érdemlegesen zsírból, ez nagyrészt víz, amit újra vissza fogsz "szedni" a magasabb ch miatt, több étel a beleidben stb.


Egyébként, térj vissza szintentartásnyi kalóriára, ami jelen esetedben valahol 1800-2000 kalória lehet, hisz 5kg-ot "fogytál" 4 hét alatt. Szintentartásnyi kalórián nem tudsz zsírt felszedni, a mérleg viszont többet fog mutatni.


Nembaj, legalább megtanultad, hogy 0 értelme volt éheztetni maga 4 hétig, mert ez vissza is fog jönni a mérlegen. :D

2023. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel én tartani akarom ezt a súlyt ezért a válaszodból azt szűröm le ha négy hét alatt valójában szerinted nem fogytam akkor folytatom így ezer kcal-el és csak akkor emelem ha van egy kis mínusz súlyom amit vissza szedhetek ahogy vissza emelem a kaloriakat.
2023. máj. 27. 20:02
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként miért nem fogytam? Úgy tudom azé egyezséget fogyás heti fel egy kiló. Nyilván gondolom visszajön némi ha abba hagyom de azt nem gondoltam, hogy az egész. Szerintem ez túlzás.
2023. máj. 27. 20:06
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Én abbahagytam az edzést, és kb 5 kg jött vissza egy év alatt, és 110 ből fogytam le 65 re. Most kerek 70 vagyok a 174 cm hez. Annyi, hogy nem kockás a hasam, meg nem vagyok eres, ajjaj 😀
2023. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

sajnos az 1esnek igaza van. es 1000 kcal az keves illetve egeszsegtelen. teljesen felboritod igy a tested mukodeset, sokkban van azt hiszi epp nincs etel, es amint kap valamit.


ez nemcsak buta es nem celra vezeto ut hanem veszelyes is, sokan igy csusznak aztan bele a bulemiaba vagy anorexiaba.


ha ennyire fontos neked a tema, akkor sporoljal egy etkezesi tanacsadora, fittness tanarra aki egyszer beallitja az etrendedet illetve mutat par gyakorlatot hogyan sportolj.

2023. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dietetikus/epigenetikus álltal írt étrendet követek szeretem de nem foglyok vele. Valószínűleg több sport kellene ahogy mondjatok meg valószínűleg az én testem erre az 55re van berendezkedve mert mindig erre áll vissza :/
2023. máj. 27. 21:18
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

az lehet. en 165 cm vagyok es szinten 53-55 körülre allok be ha normalisan eszem.

48 vagyok most de nagyon nagy sanyargatassal sajna :( tudom jol ha minden ennek normalisan 54 kg korul lennek

2023. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt a megildás: nem kell tovább fogynod.
2023. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
Tarts meg a kalória egyensúlyt.
2023. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem követsz dietetikus általi étrendet, hanem éhezteted magad.
2023. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!