Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit egyek, hogy ne legyek...

Mit egyek, hogy ne legyek rosszul, amiben kevés kalória van?

Figyelt kérdés

A diet every other day dietat szeretnem kiprobalni, aminek az a lenyege, hogy egyik nap barmit ehetek, a masik nap pedig max 500 kaloriat. Holnap egesz delelott nem leszek itthon. Ugy gondoltam, h reggelizek 2 tojast, es legkozelebb, ha hazaertem, akkor eszek.

Van, h lemegy a vernyomasom, es rosszul erzem magam, ezert szeretnek valami tippet. Ha egy kavet iszok, az eleg lehet, mig hazaerek? Tojast nem viszek mert az budos. Vam nagyon alacsony kaloriatartalmu muzliszelet vagy gyumolcs?

Barmi tippnek orulnek a dietaval, fogyassal kapcsolatban. Kritikat viszont nem szeretnek, ezt most ki fogom probalni.



2023. máj. 31. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Az a diéta nem jó, amitől már fizikális rosszulléted van.


Komolyan, miért nem lehet az ilyen semmitmondó szarokat betiltani? 500 kcal egy nap? Te normális vagy kérdező, hogy még ezt el is hiszed?


Egyél 1200-1500 kcalt-t egy nap egészséges összetevőkből. De nyilván fontos azt is megnézni, hogy mekkora a napi fizikai aktivitásod.

2023. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem a vercukrod esik le, nem a vernyomasod...
2023. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerubb valami kalkulatorba beutni az adataidat meg a celod, majd a kikopott kcal keretben minden nap benne lenni ahelyett hogy szopatod sajat magad?
2023. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NTBS ***** válasza:
21%
Saláták.
2023. jún. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

500 kalória még egy fekvő 2 évesnek is baromi kevés :(

Rövidtávon biztos fogyni fogsz, de nem fogod bírni, és a koplalástól zabálni fogsz egy idő után. A fogyás titka a türelem, sokszor évekig. Aki ilyen baromságra adja a fejét mint te, sosem fognak lefogyni. Minden nap annyit egyél, hogy kalóriadeficitben légy. Nem fogsz éhezni. Csak ahhoz idő meg türelem kell.

2023. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Kritikát nem kér LoL :D
2023. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
77%
Ez így nem egy fenntartható állapot. Egyél 1000-1500 kalóriát minden nap. Sok zöldség legyen a menü része. És heti 3/4 nap sport. Egy év alatt egész sokat el lehet így érni!
2023. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már régen rossz az amikor egyik nap zabálás a másik nap pedig nulla tápanyag van. Ne csináld nert hülyeség.
2023. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Fél, hogy rosszul lesz egy szr diétától, majd itt nyafog a gyakorin, és nem kér kritikát.

👏👏👏

2023. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom, a barna rizs mennyire opció nálad. Annak 140 grammjában van kb 500 KCal, ráadásul lassú felszívódású, úgyhogy nem fogsz hamar megéhezni, miután megetted. Ha mondjuk két adagban megeszed a "nem evős" napon (2X70 gramm), azt szerintem elég jól lehet bírni, bár szemre kis adagok, mégis nagyon laktató, eltelíti az embert.
2023. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!